W piątek wieczorem doszło do finalizacji drugiego w tym sezonie wypożyczenia szczypiornisty z Pogoni Szczecin. Tym razem Kancelarię Andrysiak Stal Gorzów zasili Łukasz Stefanicki.

 

Łukasz Stefanicki to dziewiętnastoletni zawodnik, który do Stali został wypożyczony z Pogonii Szczecin. Mieszkaniec i wychowanek Szczecina zagra na pozycji rozgrywającego i wspomoże Stal już w meczu z Cartusią Kartuzy. Przypominamy, że w wyniku kontuzji kapitana Stali, Mariusza Kłaka i nieobecności drugiego rozgrywającego, Łukasza Bartnika, Stal musiałaby sobie bez Stefanickiego radzić zaledwie z Dariuszem Zającem na rozegraniu. Stefanicki zagra z numerem 11.

 

Inną, nieco gorszą wiadomością z ostatniej chwili jest brak Łukasza Szota w meczu z Cartusią. Na szczęście trener Szopa szybko zdecydował, który z rezerwowych bramkarzy zastąpi Łukasza i do Kartuz z drużyną pojedzie Adrian Skibiński. – Jestem lekko zestresowany, powołanie na jutrzejszy mecz przyszło dość niespodziewanie. To może być dla mnie dobra okazja, by pokazać się trenerowi z dobrej strony i chciałbym ją wykorzystać! – powiedział na gorąco Adrian.

 

W Kartuzach czekają nas prawdziwe emocje. Zapraszamy kibiców do trzymania kciuków i śledzenia relacji live już od 10 rano na oficjalnym fanpage’u piłkarzy ręcznych – Stal Gorzów – piłka ręczna na Facebooku.

Udostępnij