W siódmej rundzie Gorzowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Stalowców wyczekuje zespół AWF-u Gorzów. Siatkarzy czeka niezwykle trudny bój o jakże cenne punkty z drużyną, która depcze im po piętach i zajmuje obecnie czwartą lokatę w tabeli.

 

„Żółto-niebiescy” po pięciu zwycięstwach zajmują fotel lidera, jednak te wygrane nie były takie jak sobie wyobrażali zawodnicy. Siatkarze tracili wiele punktów przez własne błędy, a w trudnych momentach nie potrafili kończyć ważnych akcji. Problemem bywało także rozkojarzenie i rozluźnienie po wygranych setach, co podkreślali sami zawodnicy. Należy jednak zaznaczyć, że mimo drobnych problemów ekipa zawsze potrafiła wyjść obronną ręką i kończyła rywalizację jako triumfator.

 

W najbliższym spotkaniu niezwykle ważne będzie skupienie i walka do końca o każdy punkt. Jeśli swoją dobrą formę utrzymają Adam Borek oraz Michał Wianecki, którzy do tej pory stanowili trzon drużyny, może się okazać, że AWF będzie miał kłopoty. By do tego doszło potrzebne jest jednak wsparcie reszty „żółto-niebieskich”.

 

AWF jest solidnym teamem, składającym się z zawodników w rozpiętym przedziale wiekowym. Jak pokazały dotychczasowe spotkania, należy się spodziewać ciekawego widowiska, bowiem do tej pory ich mecze kończyły się w piątym secie. Ci siatkarze potrafią zdobywać punkty seriami, jednak działa to też w drugą stronę – czasem też je tracą.

 

Jak przystało na amatorską ligę, w meczach spotykają się sympatycy siatkówki, którzy przychodzą się dobrze bawić, grając zgodnie z zasadami walki fair-play. Swoją miłością do tego sportu dzielą się z kibicami, których wsparcie zawsze jest nieocenione. Spotkanie z AWF z pewnością dostarczy wielu emocji, a wsparcie dawane przez kibiców na pewno poniesie siatkarzy Stal Bowling City Gorzów na szczyt! Początek spotkania we wtorek 08.12.2015r. o godzinie 18.30!

Udostępnij