Duńczyk, który startował już w barwach Stali w sezonie 2012, w przyszłym roku wraca do drużyny żółto-niebieskich. Co zadecydowało o tej decyzji? Zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

 

– Dlaczego postanowiłem związać się ze Stalą? Spędziłem tu swój najlepszy sezon w życiu i chciałem tu wrócić od momentu opuszczenia klubu – przyznał w rozmowie z naszym portalem duński żużlowiec.

 

Michael Jepsen Jensen przyznaje otwarcie, że w Gorzowie czuje się jak w domu. – Zawsze miło mi się tu trenowało, kibice są fantastyczni, a zarząd i pracownicy klubu to pełni profesjonaliści. Dlatego chciałem wrócić. Czuję, że ci ludzie pomogą mi stać się jeszcze lepszym zawodnikiem i otrzymam wsparcie, jakiego potrzebuję – mówi IMŚJ z 2012 roku.

 

Nowy nabytek Stali przyznaje, że przygotowania do sezonu przebiegają bez zakłóceń: – Mam już podpisaną umowę z jednym mechanikiem, a z kolejnym będę niedługo domykał sprawę. Moja forma fizyczna już teraz jest lepsza niż w momencie, gdy rozpoczynałem sezon 2015. Wyczekuję już kolejnego sezonu startów.

 

A jakie cele stawia sobie obcokrajowiec Stali? – Chcę wrócić do Grand Prix i spisywać się coraz lepiej w zwodach ligowych. Nie jest tajemnicą, że w ubiegłym sezonie nie zdobyłem tyle punktów, ile sobie założyłem. Cały rok miałem nad sobą czarną chmurę, ale patrzę w przyszłość i czuję, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Chcę podziękować kibicom z Gorzowa za ciągłe wsparcie. Cieszę się, że wracam do domu – zakończył Jepsen Jensen.

 

 

Udostępnij