Stal Gorzów po raz kolejny w tym roku wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Przygotowanie prezentu dla dziewięcioosobowej rodziny nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc naszych partnerów.

 

– Chcieliśmy, aby każdy w trakcie świąt mógł cieszyć się tą wyjątkową atmosferą. Dlatego zdecydowaliśmy się pomóc potrzebującym i wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka. Cieszymy się, że staliśmy się częścią tej akcji – podsumowuje Paweł Jóźwik, właściciel sklepu Piotr i Paweł w centrum handlowym Nova Park.

 

– Bardzo nam miło, że Toyota włączyła się do akcji. To szczytny cel. Jesteśmy blisko spraw lokalnych. Jest dużo osób potrzebujących. Cieszymy się, że pomożemy rodzinie z gromadką siedmiu dzieci i umilimy im nieco ten świąteczny czas – dodaje Krystyna Stolarz z Toyoty.

 

Właściciel firmy Dom Finansowy QS w Gorzowie, Sylwia Czerwczak, jest zdania, że nawet mały gest pomaga budować lepszy świat: – Uważam, że warto wspomóc akcję Szlachetna Paczka, ponieważ pokazujemy wtedy naszą postawę, że nie jesteśmy obojętni na cudze problemy finansowe. Mając świadomość, że pomagam ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn, z wielką przyjemnością przekazuję pieniądze na ten szczytny cel. Wierzę, że pomagając bezinteresownie sprawiamy, że świat w którym żyjemy staje się bardziej ludzki i przyjazny. Wiem też, że każdy grosz jest cenny i nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

 

Patrycja Chocieszyńska ze sklepu Pati i Maks dodaje: – Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka. Wiemy, że jest to przedsięwzięcie, które swoim zasięgiem obejmuje coraz więcej uczestników, a co za tym idzie, daje szansę na radość większej ilości potrzebujących. Jesteśmy rodzinną firmą i działamy wciąż jeszcze w niewielkim zespole, ale wszyscy jesteśmy zdania, że warto pomagać i pomóc może każdy. Wszystko to kwestia chęci. Włączamy się więc od wielu lat w bezpośrednie działania z placówkami pomocowymi oraz edukacyjnymi. Mamy nadzieje dawać jeszcze więcej, dlatego planujemy rozwijać się, aby nasze możliwości były jeszcze większe i zachęcamy wszystkich do włączania się do pomocy! Pomoc nie jest trudna, nie jest też ryzykowna, jeżeli włączamy się w działania sprawdzonych organizacji, a Stal Gorzów jest tego rewelacyjnym przykładem.

Dodajmy, że w akcję Szlachetna Paczka 2015 zaangażowana była również firma Mariovvs Mariusza Bidzińskiego.

Udostępnij