Klub Sportowy Stal Gorzów przygotowuje dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karnetów na nowy sezon…

Kibice Stali „żółto-niebieskich” w sezonie 2016 mogą stać się posiadaczami ciekawych nagród, których losowanie nastąpi podczas inauguracyjnego meczu.

Dziś do grona firm wspierających naszą inicjatywę dołączył sklep X-Alkohole.

Czynnie uczestniczymy w wielu wydarzeniach społecznych, sportowych, pomagamy domom dziecka i przedszkolom. Uczestniczymy od 2011 roku w corocznym wydarzeniu Złombol mającym szczytny cel jakim jest pomoc dzieciom w domach dziecka. Od 3 lat wspieramy zespół Amatorskiej Ligi Siatkówki. Wspieramy finansowo Przedszkole Integracyjne nr.27 w Gorzowie Wlkp. W tym roku bardzo mocno zaangażowaliśmy się w program Szlachetna Paczka i w zbiórkę pieniędzy w celu zakupienia dla potrzebujących rodzin różnych artykułów. Również w tym roku rozpoczynamy współpracę z Klubem Stal Gorzów aby dołożyć swoją cegiełkę na rozwój sportu w naszym mieście  i wiemy, że nasza współpraca będzie owocna – mówi Sylwia Stępień dyrektor K1 sp. z o.o. (właściciel sklepów X-Alkohole).

Lista nagród ufundowanych przez poszczególne firmy:

– X-Alkohole ufundowało 20 voucherów o wartości 50zł każdy do wykorzystania w sklepie.
– Kino Cinema 3D ufundowało 20 voucherów wymiennych na bilety.

Systematycznie, raz w tygodniu, będziemy uaktualniać listę o kolejne nagrody ufundowane przez poszczególne firmy.

Jeżeli jakaś firma jest chętna do ufundowania nagród w naszym konkursie prosimy o kontakt. Szczegóły pod adresem e-mail: a.kuswik@stalgorzow.pl

Udostępnij