To jeden z najdłużej działających Klubów Kibica Stali Gorzów. Fani z Międzychodu i okolic szykują się do kolejnego sezonu.

 

Klub Kibica Międzychód liczy obecnie 11 osób, które mają wykupione karnety i regularnie dopingują naszych zawodników na meczach w Gorzowie. Grupa powstała dwa lata temu i działa do dziś.

 

Jak mówi nam szef KK Międzychód Sławomir Bober, mile widziani są nowi kibice: – Jesteśmy otwarci na propozycje, chcemy powiększyć naszą grupę i zapraszamy wszystkich chętnych. Być może już niedługo będziemy przyjeżdżać wspólnie na mecze Stali autokarem. A jeśli będzie nas więcej, zorganizujemy więcej pojazdów.

 

15 stycznia odbędzie się wizyta przedstawicieli naszego klubu w Sierakowie. Spotkanie organizuje właśnie KK Międzychód. Na miejscu pojawią się Adrian Cyfer, Bartosz Zmarzlik, trenerzy: Stanisław Chomski i Piotr Paluch oraz kierownik drużyny Krzysztof Orzeł.   

Udostępnij