Rewanż za pierwsze zwycięstwo Stali w II lidze już w sobotę. Do Gorzowa przyjadą podrażnieni pierwszą porażką Tytani z Wejherowa. Czy i tym razem Stalowcy dobrze wejdą w mecz i nie dadzą szans przeciwnikom, a tym samym zapiszą na swoim koncie 15. zwycięstwo z rzędu?

 

Piąta ekipa ligi to stosunkowo nowa drużyna, która zarejestrowana została dopiero w 2010 roku, kiedy to pod kierownictwem trenera Piotra Rembowicza pasjonaci piłki ręcznej z tego miasta stworzyli klub sportowy pod nazwą Tytani Wejherowo. Zeszłoroczne wyniki nie zachwycały, bowiem Tytani zajęli w rozgrywkach drugoligowych 10. miejsce, jednak w tym roku radzą sobie zdecydowanie lepiej i mają na rozkładzie takie ekipy jak: MKS Brodnica, Wybrzeże II Gdańsk, SMS II Gdańsk. Pierwszy mecz w sezonie ze Stalą Gorzów przegrali pięcioma bramkami, jednak mecz na własnym terenie z drużyną z Żukowa przegrali wynikiem 11:30. Dobre i złe mecze przeplatają się w tym sezonie, a do Gorzowa przyjadą walczyć z liderem.

 

Stal osłabiona brakiem kontuzjowanego Piotra Książkiewicza podejdzie do meczu z bojowym nastawieniem. Jak mówią zawodnicy, wcale nie będzie jednak zbyt łatwo. Z pewnością Tytani przyjadą do Gorzowa pierwszym składem i żółto-niebiescy będą musieli grać w pełnym skupieniu przez cały mecz. Do tego zaś mogą ich zmotywować kibice, którzy ostatnio stworzyli wspaniałą atmosferę podczas pierwszej połowy meczu z Brodnicą. Zawodnicy apelują o tłumne przyjście do hali i pomoc w wygranej.

 

Początek spotkania już w sobotę o 19:00, w hali przy ul. Szarych Szeregów 7. Bilety w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy można nabywać w sklepiku klubowym oraz na pół godziny przed meczem w kasach hali.

 

Udostępnij