Klub Sportowy Stal Gorzów ogłasza konkurs na logo Memoriału Edwarda Jancarza, który na stałe powróci w tym roku do żużlowego kalendarza.

 

Nadwarciański klub ogłosił wczoraj, że 3 kwietnia rozegrany zostanie w Gorzowie Memoriał Edwarda Jancarza. Impreza powraca po kilkuletniej przerwie. W związku z tym, Stal ogłosiła konkurs na logo turnieju. Zwycięzca konkursu może liczyć na nagrodę w postaci 1000 złotych brutto.

 

Konkurs rozpoczynamy dziś, a potrwa on do 14 lutego. Ze zgłoszonych projektów wybierzemy trzy, które poddamy głosowaniu przez fanów.

 

– Chcielibyśmy, by projekt był ponadczasowy i by zmieniał się w nim tylko kolejny numer memoriału. Konkurs ma charakter otwarty. Zapraszamy do udziału profesjonalnych grafików i artystów, a także amatorów oraz studentów i absolwentów uczelni artystycznych czy kierunków o pokrewnym profilu – mówi Jacek Gumowski, marketing manager żółto-niebieskich.

 

Pliki należy przesyłać wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 1 Regulaminu) oraz podpisanym Oświadczeniem (załącznik nr 2 regulaminu) przesyłką poleconą na adres: Stal Gorzów Wielkopolski S.A. ul. Kwiatowa 55, 66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem „Marketing” lub na adres email: redakcja@stalgorzow.pl.

 

Szczegóły w regulaminie konkursowym – załączniki poniżej artykułu.

 

Udostępnij