Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który 3 kwietnia zaprezentuje się kibicom na gorzowskim torze. Dziś do grona uczestników XIII Memoriału Edwarda Jancarza dołączył Patryk Dudek.

Dla wychowanka zielonogórskiego Falubazu będzie to pierwszy występ w turnieju poświęconym gorzowskiej legendzie. – Ciesze się, że mogę wystąpić w tak prestiżowych zawodach. Pamiętam, że kiedyś oglądałem je w telewizji, a teraz mogę sam w nich wystartować. Czuje się wyróżniony i doceniony przez klub z Gorzowa za zaproszenie na te zawody, które odbędą się w tak dobrej stawce zawodników.

Jak pomysł organizacji takich zawodów ocenia zawodnik Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra? - Jest to uhonorowanie i uczczenie pamięci dobrych zawodników, a dla nas okazja do startów w dobrze obsadzonych turniejach.

Patryk Dudek z racji młodego wieku nie miał możliwości podziwiać jazdy Edwarda Jancarza, jednak sporo słyszał od swojego taty. - Tata wspominał mi, że był to jeden z najlepszych zawodników świata, lider Stali Gorzów oraz bardzo dobrze jeżdżący technicznie zawodnik – powiedział DuZers.

Obecnie Patryk Dudek intensywnie przygotowuje się do nowego sezonu. – Jestem już po dwóch obozach i czuję się świetnie. Czekam na sezon! pierwsze wyjazdy na tor myślę, że będą jeśli tylko pogoda na to pozwoli – zakończył.

Obecnie na liście startowej XIII Memoriału Edwarda Jancarza znajduje się już 14 zawodników – reprezentujący gorzowską Stal – Matej Zagar, Niels Kristian Iversen, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Tomasz Gapiński, Adrian Cyfer oraz Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Maksym Drabik, Peter Kildemand, Antonio Lindback, Patryk Dudek.

Udostępnij