Biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu między Stalą Gorzów a LKS-em Kęsowo (42:12) i obecne położenie drużyn w tabeli można powiedzieć, że zbliżający się, niedzielny pojedynek drugiej ligi będzie tylko „meczem do odegrania”, którego faworyt jest wyraźnie zaznaczony. Sami zawodnicy Stali mówią, że jedyna kwestia, jaka w związku z tym spotkaniem pozostała do wyjaśnienia, to wymiar kary, jaki Stal wymierzy gospodarzom po ostatnim gwizdku meczu.

 

Stal, doprowadzona do porządku po trudnym meczu w Koszalinie, w pełnym, optymalnym składzie pojawi się w niedzielę w Kęsowie i jest pewna swego – lider tabeli ma zamiar umocnić się na swojej pozycji i czekać do kulminacyjnego momentu sezonu, jaki przypadnie na mecz w Żukowie. Kęsowo zaś walczyć chce o ligowy byt, bowiem na tę chwilę zostanie w II lidze jest dla nich zadaniem bardzo trudnym, ocierającym się o czystą fikcję.

 

Czy jednak Stal nie podejdzie do meczu zbyt rozluźniona? Taka pewność i postawa mogą odbić się gorzowianom czkawką, jednak, jak żółto-niebiescy zapewniają, mają szacunek do rywala i chcą zagrać jak najlepsze spotkanie.

 

A to już w niedzielę o 15.00 w Kęsowie. Jak zawsze zapraszamy do śledzenia relacji live, którą poprowadzimy na fanpage’u Stali – Stal Gorzów – piłka ręczna.

 

 

Udostępnij