Sezon coraz bliżej. Nasi zawodnicy będą walczyć o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Mecze przy Śląskiej będą dostarczać nam wielu niezapomnianych emocji. Dlatego warto zainwestować w karnet, dzięki któremu kibice odniosą wiele korzyści.

 

POWÓD 1: OSZCZĘDNOŚĆ

 

Zakup karnetu wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Dzięki posiadaniu karnetu, bilet na Speedway Grand Prix w Gorzowie można nabyć w najniższej możliwie cenie – 70złotych. Podobnie jest z biletem na XIII Memoriał Jancarza – ten kupimy już za 15 złotych. Ponadto karnet upoważnia do darmowego wstępu na sparingi i imprezy młodzieżowe oraz daje prawo do zniżki w nowym sezonie.

 

POWÓD 2: WYGODA

 

Karnet to również wygoda – przypisane miejsce na stadionie, oszczędność czasu oraz – co bardzo ważne – pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play off.

 

POWÓD 3: KONKURSY

 

Oczywiście nie zapomnieliśmy o upominkach dla najwierniejszych kibiców. Karnetowicze biorą regularnie udział w konkursie „Nagroda za karnet” i wielu innych inicjatywach kierowanych do posiadaczy całorocznych wejściówek.

 

POWÓD 4: WIESZ PIERWSZY

 

Dodajmy, że posiadacz karnetu otrzymuje dostęp do stalowego newslettera i sms-owych informacji. Co to oznacza? Że posiadacz karnetu wie wszystko o życiu klubu, zbliżających się imprezach i nowych transferach z pierwszej ręki!

 

POWÓD 5: ZAWSZE RAZEM

 

Nowy sezon to nowe nadzieje. Posiadamy wyrównaną i perspektywiczną drużynę, która będzie walczyć o każdy centymetr toru. Gorzowscy kibice od kilku lat uchodzą za najlepszych i najwierniejszych w polskiej Ekstralidze, co potwierdzają wyniki frekwencji na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Bądźmy z naszymi żużlowcami na dobre i na złe również w sezonie 2016! #ZawszeRazem 

Udostępnij