Znamy już pełną obsadę XIII Memoriału Edwarda Jancarza. Dziś do listy startowej dołączył zawodnik KS Get Well Toruń – Paweł Przedpełski.

Torunianin jest kolejnym przedstawicielem młodszego pokolenia, który wystąpi w gorzowskim turnieju. – Zdaje sobie sprawe, że Edward Jancarz to dla gorzowskich kibiców ikona. Wiele osiągnął i wywalczył dla Stali. Myślę, że organizacja takich memoriałów to fajny pomysł, ponieważ zawsze w jakiś sposób można uczcić pamięć zmarłego zawodnika, który oddał się w stu procentach dla tego sportu – powiedział Paweł Przedpełski.

Dla juniora KS Get Well Toruń będzie to debiut w zawodach poświęconych gorzowskiej legendzie. – To będzie mój pierwszy start w tym Memoriale, który jest już organizowany od lat. To dla mnie fajne wyróżnienie, ponieważ lista startowa zawodników wygląda na prawdę ciekawie. Będzie to też początek sezonu, więc przydadzą sie takie zawody żeby sie wjechać i obyc z motocyklem.

Obecnie torunian przygotowuje się do sezonu 2016 i jak zapewnia treningi wyglądają podobnie jak w zeszłym roku. – Sprawdza się i mi odpowiada, więc nie czuje potrzeby żeby coś zmieniać. Są to głównie treningi ogólnorozwojowe, cross czy pływanie. Pierwsze treningi na torze będą jakoś w pierwszej połowie marca. Mamy o tyle komfortową sytuację, że na Motoarenie jest dach nad torem i obojętnie jaka jest pogoda to my możemy spokojnie trenować – podsumował Przedpełski. 

Paweł Przedpełski jest ostatnim zawodnikiem, który dołączył do listy startowej XIII Memoriału Edwarda Jancarza. Wcześniej swój udział w zawodach potwierdzili: Niels Kristian Iversen, Matej Zagar, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Adrian Cyfer, Tomasz Gapiński, Emil Sajfutdinow, Maksym Drabik, Martin Vaculik, Peter Kildemand, Antonio Lindback, Patryk Dudek oraz Piotr Pawlicki.

Przypominamy trwa sprzedaż zamknięta biletów na XIII Memoriał Edwarda Jancarza. Posiadacze karnetów mogą nabyć wejściówki na te zawody w cenie 15zł!

 

 

 

Udostępnij