Wybrzeże II Gdańsk to zaplecze pierwszoligowej drużyny, w której młodzi i często jeszcze nieopierzeni zawodnicy, zdobywają doświadczenie i umiejętności, które później przydają się w pierwszej drużynie. Braki w ograniu i wciąż bardzo młody wiek szczypiornistów gości sobotniego pojedynku, będą z pewnością istotną różnicą w porównaniu do gorzowskiego monolitu. Już pierwszy mecz z tą drużyną (24:47) pokazał, że gorzowianie świetnie rozumieją się na parkiecie i przewyższają gdańszczan umiejętnościami.

 

Gorzowianie, niesieni na fali 17. zwycięstw pod rząd nie mają zamiaru zwalniać i chcą najpierw uporać się z Wybrzeżem II, a następnie ograć tydzień później GKS Żukowo. Tak ambitne plany są jednak uzasadnione celem, jaki od dłuższego czasu przyświeca gorzowianom – awans do I ligi. Na jego drodze stoi jednak drużyna z Wybrzeża, z którą Stal zmierzy się już w sobotę o 19.00 w hali przy ul. Szarych Szeregów.

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego kibicowania na żywo, a tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do ZS20, zapraszamy na kolejną tekstową relację live za pośrednictwem naszego profilu na facebooku: Stal Gorzów – piłka ręczna.

Udostępnij