Dzięki nowej ofercie Klubu Sportowego Stal Gorzów, możesz otrzymać karnet na sezon 2016 za darmo!

 

Nasza nowa akcja skierowana jest do osób, które na stadion przy ulicy Śląskiej zabierają wielu przyjaciół. Co należy zrobić, by otrzymać od Stali karnet na sezon 2016 zupełnie za darmo?

 

Wystarczy zebrać grupę 10 osób i zachęcić je do kupna karnetów. Wówczas Ty jako lider grupy otrzymasz swoją całoroczną wejściówkę jako bonus.

 

Przypominamy, że zakup karnetu do dla kibiców szereg korzyści. Zakup karnetu wiąże się przede wszystkim z oszczędnością. Dzięki posiadaniu karnetu, bilet na Speedway Grand Prix w Gorzowie można nabyć w najniższej możliwie cenie – 70złotych. Podobnie jest z biletem na XIII Memoriał Jancarza – ten kupimy już za 15 złotych. Ponadto karnet upoważnia do darmowego wstępu na sparingi i imprezy młodzieżowe oraz daje prawo do zniżki w nowym sezonie.

 

Karnet to również wygoda – przypisane miejsce na stadionie, oszczędność czasu oraz – co bardzo ważne – pierwszeństwo zakupu biletu na rundę play off.

 

Oczywiście nie zapomnieliśmy o upominkach dla najwierniejszych kibiców. Karnetowicze biorą regularnie udział w konkursie „Nagroda za karnet” i wielu innych inicjatywach kierowanych do posiadaczy całorocznych wejściówek.

 

Dodajmy, że posiadacz karnetu otrzymuje dostęp do stalowego newslettera i sms-owych informacji. Co to oznacza? Że posiadacz karnetu wie wszystko o życiu klubu, zbliżających się imprezach i nowych transferach z pierwszej ręki!

 

Ceny karnetów na sezon 2016 – sprzedaż otwarta:

Trybuna wysoka:
I łuk (sektory 56-68)
Karnet normalny – 270 PLN
Karnet ulgowy – 220 PLN

Prosta (sektory 43-55)
Karnet normalny – 310 PLN
Karnet ulgowy – 250 PLN

II łuk (sektory 29-42)
Karnet normalny – 230 PLN
Karnet ulgowy – 180 PLN

Trybuna niska:
I łuk (sektory 11-17)
Karnet normalny – 240 PLN
Karnet ulgowy – 195 PLN

Prosta (sektory 6-10)
Karnet normalny – 310 PLN
Karnet ulgowy – 250 PLN

II łuk (sektory 1-5)
Karnet normalny – 200 PLN
Karnet ulgowy – 150 PLN

Karnet VIP – 2500 PLN (obejmuje możliwość wejścia do parku maszyn oraz catering, obejmuje wszystkie mecze włącznie z play-off) – Sprzedaż jedynie w sekretariacie Klubu.

Wejście na karnety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom, do 25 roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Przy zakupie karnetu ulgowego należy okazać dokument uprawniający do zniżki.

Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

 

Udostępnij