Dobra passa Stalowców trwa w najlepsze, nie przeszkodziła im nawet długa, półtoramiesięczna przerwa od rywalizacji. Wiele przemawia na ich korzyść, bowiem drużyna stanowi monolit. Nie straszne im żadne problemy, potrafią się wspierać w trudnych chwilach, a gdy jeden zawodnik schodzi, zastępujący go kolega robi to znakomicie. Dodatkowym plusem jest zimna głowa, koncentracja do końca, a także ogromny duch walki.

 

Kozaryn zawsze jest trudnym i niewygodnym przeciwnikiem. Mają w składzie dobrych zawodników, którzy mogą nam stwarzać problemy. Oba wcześniejsze mecze były zażarte i wygrywaliśmy dopiero w końcówkach, także spodziewamy się znowu trudnego meczu i zaciętej walki. Zrobimy wszystko, żeby zakończyć tę rywalizację w dwóch meczach i szybko znaleźć się w półfinale. Poprzedni mecz nagraliśmy i analizujemy go pod względem błędów, aby ewentualnie je wyeliminować. Zapowiada się ciekawa rywalizacja i dobre widowisko, dlatego chciałbym zaprosić wszystkich kibiców, żeby przyszli nas dopingować i wspierać – powiedział przed spotkaniem jeden z najskuteczniejszych zawodników Stal Bowling City Gorzów, Adam Borek.

 

 

Jeśli „żółto-niebiescy” zdołają utrzymać dyspozycję z poprzednich meczów i zachowają stalowe nerwy, można być spokojnym o wynik. Jedno jest pewne, obie ekipy zapewnią widowisko na wysokim poziomie i będą cieszyć oko znakomitą siatkówką. Początek spotkania we wtorek 16.02.2016r. o godzinie 19.50!

Udostępnij