Poznaliśmy już ceny karnetów, jakie poszczególne kluby PGE Ekstraligi proponują swoim kibicom. Najtańsze normalne karnety są w Gorzowie, Lesznie i Tarnowie – 200 zł. Dziesięć złotych więcej zapłacą kibice z Grudziądza, z kolei w Toruniu najtańszy normalny karnet można nabyć za 220 zł. U naszych południowych sąsiadów to koszt 250 zł. Najwięcej za najtańszy normalny karnet przyjdzie zapłacić kibicom z Rybnika. Oferty z Wrocławia jeszcze nie poznaliśmy. Ale czy tylko cena ma zachęcić kibiców do zdecydowania się na kupno karnetów? Poszczególne kluby oferują specjalne korzyści dla posiadaczy karnetów. Weźmiemy teraz pod lupę poszczególne oferty, by zobaczyć co wraz z karnetem otrzymają kibice klubów PGE Ekstraligi.

 

Posiadacze karnetów w Rybniku upoważnieni są do wejścia na zawody rundy zasadniczej PGE Ekstraligi oraz na mecze sparingowe i imprezy juniorskie organizowane przez KS ROW Rybnik.

Ceny karnetów:

Amfiteatr – 280 zł

Amfiteatr (ulgowy) – 175 zł

Trybuna kryta – 420 zł

 

Do nabycia karnetu ulgowego uprawnieni są emeryci, renciści, uczniowie i studenci do 26 roku życia.

Dzieci do lat 12 wchodzą na mecze za darmo (amfiteatr).

 

Kibicie w Grudziądzu od tego roku będą mieli możliwość kupienia karnetów zarówno z miejscówkami, jak i bez konkretnego miejsca na stadionie. Cena karnetów bez miejscówek jest oczywiście odpowiednio niższa. Karnety obowiązuję na rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. Dodatkową korzyścią dla posiadaczy karnetów, jest przystąpienie do programu partnerskiego GKMforYou.

 

Ceny karnetów bez miejscówek:
Karnet normalny – 210 zł

Karnet ulgowy – 140 zł

 

Ceny karnetów z miejscówkami:

Trybuna Główna F:

Rzędy 1-3 – 400 zł

Rzędy 4-5 – 370 zł

Rzędy 6-7 – 340 zł

Sektory E, G, H, J, K:

Rzędy 1-4 – 290 zł

Rzędy 5-7 – 250 zł

Sektory D, I:

Rzędy 1-4 – 280 zł

Rzędy 5-7 – 240 zł

 

Do nabycia karnetu ulgowego uprawnieni są emeryci i renciści powyżej 65 lat (za okazaniem ważnej legitymacji), dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz kobiety powyżej 60 roku życia. Dzieci do lat 7 na zawody wchodzą bezpłatnie.

 

Karnety klubu z Zielonej Góry obowiązują na rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. Dodatkowo dają gwarancję pierwokupu i zniżkę 10 zł na zakup biletów na zawody w fazie play-off. Dodatkowe korzyści dla posiadaczy karnetów wynikają z programu lojalnościowego Falubaz Family, w którym biorą udział posiadacze karnetów.

 

Ceny karnetów:

Strefa zielona i żółta (dodatkowo zawody młodzieżowe):

Karnet normalny – 250 zł

Karnet ulgowy – 190 zł

Strefa czerwona i srebrna (dodatkowo zawody młodzieżowe oraz przedsezonowe sparingi):

Karnet normalny – 330 zł

Karnet ulgowy – 270 zł

Strefa kolorowa (dodatkowo zawody młodzieżowe oraz przedsezonowe sparingi):

Karnet dziecięcy – 30 zł

Sektor VIP Start (wszystkie zawody w sezonie) – 1700 zł

 

Do nabycia karnetu ulgowego uprawnieni są studenci urodzeni w 1992 r. i młodsi, osoby do 18 roku życia i osoby powyżej 65 roku życia. Karnet dla dzieci może być kupiony dla osób urodzonych w roku 2003 i młodszych.

 

Toruński klub oferuje swoim kibicom zakup karnetów w różnych wariantach. I tutaj mamy trochę nowości w nadchodzącym sezonie. Tym razem do wyboru są karnety zarówno na rundę zasadniczą (jak oferują to pozostałe kluby), jak również na cały sezon, czyli również na rundę play-off, jeśli toruńskie Anioły do niej awansują.

 

Ceny karnetów na rundę zasadniczą:

Strefa niebieska:

Karnet normalny – 220 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 zniżka 20 zł)

Karnet ulgowy – 170 zł

Strefa czerwona – Trybuna Główna:

Karnet normalny – 550 zł

Karta parkingowa – 150 zł

 

Ceny karnetów całorocznych:

Strefa niebieska:

Karnet normalny – 290 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 zniżka 30 zł)

Karnet ulgowy – 220zł

Strefa czerwona – Trybuna Główna

Karnet normalny – 700 zł

Karta parkingowa – 150 zł

 

Do nabycia karnetu ulgowego uprawnione są osoby urodzone w 1998 roku i później oraz studenci urodzeni w 1992 roku i później. Karta parkingowa obowiązuje na wszystkie mecze DMP, nie obowiązuje na zawody cyklu GP.

 

Posiadacze karnetów tarnowskiej Unii będą mogli zobaczysz wszystkie mecze ligowe na domowym torze w fazie zasadniczej. Wstęp będzie możliwy również na Finał Złotego Kasku oraz na wszystkie imprezy młodzieżowe. Posiadacze karnetów zobaczą również przedsezonowe sparingi swojego klubu.

 

Ceny karnetów:

Karnet normalny, wiraż – 200 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 – 180 zł)

Karnet ulgowy, wiraż – 120 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 – 108 zł)

Karnet, trybuna – 300 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 – 270 zł)

Karnet, trybuna „0” – 400 zł (dla posiadaczy karnetu z sezonu 2015 – 360 zł)

 

Do nabycia karnetu ulgowego uprawnieni są emeryci, renciści, dzieci powyżej 7 roku życia, młodzież szkolna oraz studenci do 25 roku życia (za okazaniem odpowiedniego dokumentu). Dzieci do lat 7 na zachody wchodzą bezpłatnie.

 

Kibice leszczyńskiej Unii, którzy zaopatrzą się w tym roku w karnet, zobaczą wszystkie mecze rundy zasadniczej, Memoriał Alfreda Smoczyka, przedsezonowe sparingi oraz zawody młodzieżowe. Karnet można odstąpić innej osobie. Bilety na rundę play-off posiadacze karnetów kupują w pierwszej kolejności. Otrzymają również zniżkę na karnet w przyszłym sezonie i zakupy klubowych gadżetów.

 

Ceny karnetów:

Sektor „0”, trybuna niska:

Karnet normalny – 520 zł

Sektor A, B:

Karnet normalny – 270 zł

Karnet kobiecy – 220 zł

Karnet ulgowy – 200 zł

Karnet szkolny – 140 zł

Wiraż 1, 2:

Karnet normalny – 250 zł

Karnet kobiecy – 200 zł

Karnet ulgowy – 180 zł

Karnet szkolny – 120 zł

Sektor przeciwległa prosta:

Karnet normalny – 240 zł

Karnet kobiecy – 190 zł

Karnet ulgowy – 170 zł

Karnet szkolny – 110 zł

Karnet dziecięcy – 12 zł

Sektor rodzinny:

Karnet 1+3 – 200 zł

Karnet 2+6 – 360 zł

Karnet ulgowy – 110 zł

 

Karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia. Do nabycia karnetu ulgowego uprawnieni są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Karnet szkolny przysługuje uczniom szkół podstawowych i gimnazjów. Zniżki przyznawane są na podstawie ważnej legitymacji.

 

Na deser oferta najbogatsza w żużlowe emocje, czyli to, co każdego kibica interesuje najbardziej. Stal Gorzów posiada najkorzystniejszą ofertę karnetów pośród klubów w PGE Ekstralidze. Nie należy zapominać, że są to również karnety najtańsze.

Posiadacze całorocznych wejściówek na mecze Stali Gorzów w rundzie zasadniczej mają możliwość nabycia biletu na Grand Prix rozgrywane w Gorzowie Wielkopolskim po bardzo promocyjnej cenie – 70 zł. Ceny biletów na ten turniej sięgają 160 zł, więc zniżka dla wiernych fanów jest bardzo korzystna.

Kolejne żużlowe emocje, na które mogą liczyć Stalowi karnetowicze, to XIII Memoriał Edwarda Jancarza. W obsadzie zobaczymy Niels Kristian Iversen, Matej Zagar, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Adrian Cyfer, Tomasz Gapiński, Emil Sajfutdinow, Maksym Drabik, Martin Vaculik, Peter Kildemand, Antonio Lindback i Patryk Dudek. Na ten powracający po latach przerwy turniej w wyborowej obsadzie posiadacze karnetów bilet kupią już za 15 zł.

Każdy, kto nabędzie całoroczną wejściówkę na mecze Stali Gorzów będzie miał pierwszeństwo w zakupie biletów na rundę play-off. Bilety te będą w cenie promocyjnej.

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze towarzyskie oraz na imprezy młodzieżowe. Dodatkowo wszyscy, którzy zdecydują się na zakup karnetu na sezon 2016 będą brać udział w atrakcyjnych konkursach organizowanych przez Stal Gorzów.

Tak wielu żużlowych emocji nie oferuje żaden inny klub w Ekstralidze. To wszystko przy najniższych cenach karnetów. Warto dodać, że posiadacz karnetu otrzymuje dostęp do stalowego newslettera i sms-owych informacji. Co to oznacza? Że posiadacz karnetu wie wszystko o życiu klubu, zbliżających się imprezach i nowych transferach z pierwszej ręki!

 

Ceny karnetów:

Trybuna wysoka:

I łuk:

Karnet normalny – 270 zł

Karnet ulgowy – 220 zł

Prosta

Karnet normalny – 310 zł

Karnet ulgowy – 250 zł

II łuk

Karnet normalny – 230 zł

Karet ulgowy – 180 zł

Trybuna niska:

I łuk

Karnet normalny – 240 zł

Karnet ulgowy – 195 zł

Prosta:

Karnet normalny – 310 zł

Karnet ulgowy – 250 zł

II łuk:

Karnet normalny – 200 zł

Karnet ulgowy – 150 zł

Karnet rodzinny – możliwe konfiguracje:

1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 13 roku życia,

1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13 roku życia,

1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13 roku życia,

Cena karnetu dla dziecka w karnecie rodzinnym wynosi 90 zł.

Karnet VIP – 2500 zł (obejmuje możliwość wejścia do parku maszyn oraz catering, obejmuje wszystkie mecze włącznie z play-off)

 

Do zakupu karnetu ulgowego upoważniona jest młodzież ucząca się, studenci do 25 roku życia, kobiety, renciści i emeryci. Do skorzystania z ulgi konieczna jest legitymacja upoważniająca do zniżki. Dzieci do lat 7 na zawody wchodzą za darmo.

Udostępnij