Trener Stali Gorzów Stanisław Chomski podał do wiadomości terminy, w których nasi zawodnicy będą rywalizować przed ligowymi rozgrywkami.

Stalowcy pierwszą możliwość do wyjazdu na tor będą mieli tuż po zgrupowaniu drużyny w Karpaczu. Sztab planuje udać się do niemieckiego Wittstock w dniach 7-8 marca. Następnie nasi zawodnicy obiorą kurs na Wielkopolskę: – Mamy możliwość rozpoczęcia treningów na torze w Pile. Ten tor pozwala wsiąść na motor wcześniej, bo nie jest położony blisko wody, jak tor gorzowski, gdzie tereny są mocno nasączone wodą gruntową przez Wartę. Planujemy pojechać tam ok. 9, 10, 11 i 12 marca, by zakończyć to sparingiem z miejscową Polonią – zdradza trener Chomski.

Kolejna ważna data to 26 marca. Wówczas na torze w Gorzowie ma się odbyć sparing z mistrzem Szwecji – drużyną Elit Vetlanda. Będzie to nie lada gratka dla kibiców, bo goście mają przyjechać w możliwie najsilniejszym zestawieniu.

W ramach meczów sparingowych, żółto-niebiescy mają również zaplanowane spotkania z beniaminkiem Ekstraligi ROW-em Rybnik. Gorzowianie pojadą na Śląsk 5 kwietnia, a rewanż ma się odbyć osiem dni później.

 

 

Udostępnij