Rok 2015 Stalowcy zamknęli miłą wizytą w Szkole Podstawowej numer 13 w Gorzowie, gdzie spotkali się ze społecznością uczniowską.

 

Już w połowie stycznia nasi zawodnicy i sztab pojechali do Wielkopolski, by w Sierakowie spotkać się z członkami Klubu Kibica Międzychód. Wcześniej żółto-niebiescy odwiedzili Zespół Szkół i Gimnazjum w Sierakowie. Zaprezentowano filmy promocyjne, a po tym uczniowie mogli zadawać gościom pytania. Te były różnorodne: od pytań dotyczących sprzętu żużlowego i zawodów ligowych, po pytania prywatne do Adriana Cyfera dotyczące jego stanu cywilnego.

 

– Cieszy to, że cała sala była pełna. Widać, że młodzież jest ciekawa żużla. Przyjeżdżamy do takich miejscowości, by przyciągnąć kolejnych kibiców. Myślę, że dzisiejsze spotkanie było fajną odskocznią od codziennych obowiązków i szkoły – podsumował szkoleniowiec juniorów Piotr Paluch.

 

Po wizycie w szkole, nasza reprezentacja udała się do Sierakowskiego Domu Kultury, gdzie spotkanie z kibicami zorganizował Klub Kibica Międzychód. Spotkanie zorganizowane w ramach KK charakteryzowały bardziej już szczegółowe pytania i dyskusja z gośćmi z Gorzowa. Później nastąpił czas na wspólne zdjęcia i autografy, a na koniec trener Piotr Paluch odpalił w sali żużlowy motor. Wszyscy mogli dzięki temu poczuć zapach metanolu w środku zimy.

 

– Było to już drugie tego typu spotkanie zorganizowane przez nasz Klub Kibica. Staramy się obejmować naszym działaniem cały powiat, stąd spotkanie w Sierakowie. Jako kibice Stali staramy się jak najczęściej spotykać i razem jeździć na żużlowe wydarzenia. Myślę, że to „jednoczenie” się dobrze nam wychodzi – mówi Sławomir Bober, lider KK Międzychód.

 

Z kolei na początku lutego ekipa Stali odwiedziła kolejny Klub Kibica – tym razem ze Skwierzyny.

 

Jeszcze w styczniu przedstawiciele klubu odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej, 11 lutego gościli w Zespole Kształcenia Specjalnego, a 9 lutego upłynął pod znakiem wizyt w przedszkolach nr 29 i 23.

 

Udostępnij