Szkoła Mistrzostwa Sportowego II Gdańsk to z pewnością bardzo wymagający i trudny rywal. Pomimo młodego wieku, zawodnicy grający w tej ekipie są jednymi z najbardziej utalentowanych polskich sportowców u progu kariery, którzy zdecydowaną część swojego czasu prywatnego poświęcają treningom i doskonaleniu swojej techniki gry w piłkę ręczną. Na dowód temu służy pozycja drużyny w tabeli – młodzi gracze plasują się na IV pozycji w lidze, a do trzeciego Szczypiorniaka Olsztyn tracą zaledwie trzy punkty meczowe. Taki rywal z pewnością pokaże w Gorzowie dobrą piłkę ręczną i postawi gospodarzom pojedynku wysoką poprzeczkę.

 

Żółto-niebiescy, podrażnieni pierwszą porażką w sezonie, będą chcieli przed własną publicznością pokazać na co ich stać. Cel gorzowskiej ekipy wciąż nie uległ zmianie – szczypiorniści Stali chcą awansować do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak by tego dokonać muszą wygrać najpierw z SMS-em II, a następnie z innymi dobrymi drużynami, które z pewnością nie położą się przed żółto-niebieskimi na parkiecie. Już pierwsze spotkanie między tymi drużynami pokazało, że ich poziom nie pozostawia wiele do życzenia – wynik 26:30 (14:16) gwarantuje emocjonalny rewanż w Gorzowie. Jedno jest pewne – walka będzie trudna, a widowisko przednie!

 

Mecz z SMS II Gdańsk już w sobotę o 19.00 w hali przy ul. Szarych Szeregów 7. Bilety w cenie 10 zł normalny, 5 zł ulgowy będzie można nabyć w kasach hali na półgodziny przed spotkaniem oraz w sklepie klubowym w CH NoVa Park.

Udostępnij