www.stalgorzow.pl: Niels, opowiedz nam o swoich przygotowaniach do sezonu.

 

Niels K. Iversen: – Przygotowania przebiegły bardzo dobrze, dużo trenowałem w zimie, miałem też wakacje, więc zdołałem również wypocząć. Czekam już tylko na rozpoczęcie jazdy.

 

Na zgrupowanie Stali do Karpacza przyjechałeś we wtorek, a nie tak jak reszta drużyny w poniedziałek. Stało się coś poważnego?

 

– Nie, nic się poważnego nie stało. Przyjechałem później ze względu na sprawy rodzinne. Najważniejsze jest jednak, że już jestem z drużyną i mogę cieszyć się tym czasem.

 

Co możesz powiedzieć o corocznych obozach integracyjnych Stali?

 

– To dobrze, że wszyscy mogą się spotkać razem, potrenować, pośmiać się i zrelaksować tuż przed sezonem. Jeżdżę na zgrupowania od kilku lat i zawsze miło spędzam tu czas.

 

Jak oceniasz skład Stali? Co Twoim zdaniem ta drużyna jest w stanie osiągnąć w tym roku w Ekstralidze?

 

– Ciężko powiedzieć na co nas stać, ale drużyna wygląda na silną, silniejszą niż w poprzednim roku. Pojawiło się kilka nowych twarzy. Dzięki temu nie mamy słabych punktów i to będzie dla nas dużym plusem. Każdy jest w stanie zdobyć wiele punktów, a tego potrzeba nam, by wygrywać mecze.

 

W składzie pojawił się drugi Duńczyk – Michael Jepsen Jensen. Chciałbyś jeździć z nim w parze?

 

– To będzie decyzja trenera. Ale znam Michaela bardzo dobrze, już u nas jeździł, całkiem dobrze się dogadujemy. Mamy dobrą drużynę i wszyscy liczymy na sukces.

 

Udostępnij