Jak powiedziała nam Izabela Pietrzak, Woodwaste sp. z o.o. od zawsze wspiera lokalne inicjatywy: – W tym wymiarze Memoriał Edwarda Jancarza jest imprezą poświęconą pamięci wspaniałego sportowca i wielkiego człowieka, będącego ikoną gorzowskiego sportu. Wydarzenie to w naszej ocenie ma duży potencjał w promowaniu nie tylko naszego miasta, lecz także całego regionu. Stąd nie mogło nas zabraknąć na tak ważnej uroczystości – tłumaczy pani Izabela.

 

Dodajmy, że firma Woodwaste sponsorować będzie w memoriale Mateja Zagara. Dlaczego właśnie kapitan gorzowskiej Stali? – Przede wszystkim za sportową postawę oraz niebagatelny wkład i udział w budowaniu pozycji klubu Stali Gorzów w ekstralidze żużlowej. Przez wiele lat współpracy z naszym klubem dał się poznać jako wspaniały sportowiec, lojalny zawodnik i pewnie większość kibiców zgodzi się ze stwierdzeniem, że zasłużył na miano ,,naszego chłopaka”.

 

Udostępnij