Firma EXITO Grzegorza Marka powstała w roku 2003. W zakresie usług firmy jest m.in: demontaż, transport i utylizacja azbestu; prace dekarskie i wysokościowe; prace ogólnobudowlane czy budowa domów energooszczętnych. Od roku 2014 firma rozszerzyła swoją działalność o prace demontażowe i instalacyjne maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych.

Exito od kilku lat wspiera sekcje Stali Gorzów – zarówno żużel, jak i piłkę ręczną. – Kiedy dowiedziałem się, iż będzie reaktywowana organizacja turnieju poświęcona pamięci legendarnego zawodnika Edwarda Jancarza, bez wahania zgłosiłem swoją firmę, aby dołożyć drobną cegiełkę do organizacji tego turnieju – mówi pan Grzegorz Marek.

Szef Exito dodaje, że Eddy jest i będzie wielką ikoną nie tylko gorzowskiego, ale i światowego speedwaya: - Żużel zaszczepił we mnie mój tata i pamiętam turniej, kiedy byłem jeszcze młodym chłopcem, podczas którego wielki Eddy przekazywał plastron dla wówczas młodziaka Piotra Śwista. Cieszę się, że moja firma będzie brała udział w turnieju, kiedy ten sam plastron zostanie przekazany utalentowanemu jeszcze juniorowi Bartkowi Zmarzlikowi. Wierzę, że Bartek będzie
rozsławiał nasz klub Stal Gorzów jak kiedyś czynił to jego poprzednik – wielki Edward Jancarz. Prywatnie chciałbym, aby organizacja tego turnieju została wpisana w terminarz naszego speedwaya na zawsze, bo dzięki temu nasi młodzi kibice, będą zawsze pamiętali o wielkim zawodniku i jego osiągnięciach – kończy pan Grzegorz Marek.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij