Pragniemy się do tego święta dokładnie przygotować. RAZEM Z WAMI chcemy sprawić, by w tym wyjątkowym momencie NASZ KLUBOWY SZTANDAR znów był piękny, jak 44 lata temu!

 

Sztandar Stali Gorzów

Historia sztandaru sięga 1972 roku, gdy nasz klub obchodził 25-lecie powstania. Już wtedy stanowiliśmy jedną z głównych sił w polskim speedwayu, a Zenon Plech uczcił urodziny klubu złotym medalem w Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Właśnie wtedy pracownicy Zakładów Mechanicznych „Gorzów” przekazali klubowi sztandar, który po dziś dzień powiewa dumnie podczas najważniejszych klubowych uroczystości i świętowania sukcesów.

Niestety, po tych wszystkich latach sztandar wymaga renowacji. Nasza biało-czerwona duma ze srebrnym orłem trzymającym w szponach dwie koniczyny mocno wyblakła, jest w niektórych miejscach poplamiona. Trochę lepiej prezentuje się z drugiej strony, na której jest herb naszego klubu, ale i ona straciła kolory. Niech restauracja SZTANDARU STALI GORZÓW zapoczątkuje obchody 70-lecia Stali Gorzów! Wspólnie POCZUJMY DUMĘ ze zrealizowania tak wyjątkowego przedsięwzięcia!

 

Cel akcji

 

Celem projektu „Sztandar Stali” jest zebranie kwoty 8 tysięcy złotych na przeprowadzenie profesjonalnej renowacji klubowego sztandaru. Zdajemy sobie sprawę, że tak pracochłonnego i delikatnego przedsięwzięcia mogą podjąć się wyłącznie fachowcy, a usługa jest bardzo kosztowna. Wierzymy jednak, że dzięki WSPÓŁDZIAŁANIU całej gorzowskiej społeczności jesteśmy w stanie zebrać środki na ten cel! Jeżeli nasza akcja zakończy się sukcesem, a ZNAJĄC WAS W TO NIE WĄTPIMY, proces odrestaurowywania sztandaru nastąpi w wakacje i potrwa około sześciu tygodni. Już we wrześniu zaprezentujemy SZTANDAR STALI GORZÓW podczas któregoś ze spotkań ligowych, gdy nasz zespół będzie walczył o mistrzostwo Polski. „Sztandar Stali” to projekt, w którym wszyscy mogą nazwać się zwycięzcami. Każdy uczestnik otrzyma wyjątkową nagrodę z bogatej puli. Będą to m.in. wyjątkowe gadżety związane z klubem, pakiety VIP na spotkania ligowe, możliwość obejrzenia pojedynku z wieżyczki sędziowskiej czy wejścia do parkingu klubowego, wreszcie… kolacja z idolem! Razem sprawmy, by na 70-lecie Stali KLUBOWY SZTANDAR znów wyglądał reprezentacyjnie, a zobaczycie – wszyscy poczujemy wówczas wyjątkową dumę!

 

Dołącz na fans4club.com/pl-sztandar-stali i poinformuj znajomych!

 

Udostępnij