Po roku działalności śmiało można powiedzieć, że Kodeks Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów na stałe wpisał się w sposób gry naszych piłkarzy. Urodziny to nie tylko dobra okazja do świętowania, ale i czas podsumowania dotychczasowych osiągnięć, z których jesteśmy naprawdę dumni. Jak zapewnia trener i koordynator – Krzysztof Grzybowski – ten rok był wyjątkowo udany.

Akademia Piłkarska Stal Gorzów to sukces zarówno kadry trenerskiej, jak i wszystkich młodych adeptów piłki nożnej, którzy każdego dnia grają pod egidą naszej Akademii. Dzięki jej działalności w minionym roku udało się zarazić miłością do sportu dziesiątki młodych zawodników. To miłe uczucie widząc każdego dnia, jak młode pokolenie czerpie radość z najpiękniejszej gry jaką jest piłka nożna.

Główną misją szkółki jest zapewnienie jak najlepszej jakości szkolenia i zachęcenie dzieci do aktywnego trybu życia. Wypełniając ich codzienność udziałem w treningach chcemy nie tylko wyzwolić w nich pozytywne emocje, ale i nauczyć podstawowych wartości, jakimi powinien cechować się dobry sportowiec –szanowania zasad fair play i szacunku do rywala. Warto jednak podkreślić, że Akademia Piłkarska Stal Gorzów to nie tylko udział w treningach, ale i szereg atrakcji, które na zawsze zostaną w pamięci naszych zawodników. Stając się częścią naszej Akademii każdego dnia, rozwijając swoje talenty mogli:

– wziąć udział w rozgrywkach i profesjonalnych turniejach piłkarskich

– rywalizować w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich

– uczestniczyć we wspólnych wyjściach na mecze Stali Gorzów

– zwiedzić stadion im. Edwarda Jancerza

– wziąć udział w spotkaniu z zawodnikami Stali Gorzów

– spotkać się z dietetykiem sportowym

– spędzić niezapomniany czas na obozach sportowych i półkoloniach

– czy rywalizować w pierwszym mikołajkowym turnieju Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów – STAL CUP 2015.

Mamy nadzieję, że kolejne lata upłyną w równie rozwojowej atmosferze, a w szeregach Akademii pojawią się kolejne diamenty do oszlifowania w postaci naszych wyjątkowych zawodników. Jeszcze raz wszystkim trenerom, piłkarzom oraz całej załodze APSG życzymy niekończących się pokładów energii i samych piłkarskich sukcesów!

 

 

 

Udostępnij