Zawodników Stali Bowling City czeka najważniejszy mecz w sezonie. Stalowej ekipie przyjdzie powalczyć w meczu o najwyższą stawkę, czyli mistrzostwo. To właśnie najbliższy rywal, jako jedyny, pokonał “żółto-niebieskich” w rundzie zasadniczej, wygrywając wówczas 3:0. Dlatego też w najbliższy czwartek będzie doskonała okazja do rewanżu, co tylko doda smaczku temu spotkaniu. Stal Bowling City to drużyna, która w swoim składzie ma znakomitych zawodników. Duże znaczenie miało wzmocnienie przed rozpoczęciem sezonu w postaci Adama Borka oraz Michała Wianeckiego, którzy nie tylko doskonale zintegrowali się z resztą ekipy, ale także znakomicie wywiązywali się ze swoich obowiązków. Powiew świeżości sprawił, że w rundzie zasadniczej, jak i w fazie play-off, Stalowcy spisywali się doskonale. Walczyli nie tylko z przeciwnikami, lecz także własnymi słabościami i kontuzjami, które dokuczały im od dłuższego czasu. Teraz czas, aby wspólnie uczynić wszystko, by w meczu z fajnemeble.pl pokazać znaną nam już siłę i waleczność.

Finałowym przeciwnikiem będzie niezwykle silna drużyna. Od ostatniego meczu upłynęło dużo czasu, który powinien zadziałać na korzyść „żółto-niebieskich”. – Pod koniec sezonu zasadniczego trapiły nas kontuzje, które dotknęły prawie każdego zawodnika z drużyny. Jeśli chodzi o kwestię przygotowań, to skupiliśmy się na elementach takich jak zagrywka oraz przyjęcie, lecz treningi były raczej lekkie, aby wrócić do pełni zdrowia. Do finałowego spotkania podchodzimy zmotywowani i bojowo nastawieni. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że musimy być skupieni. Jest wola walki o mistrzostwo ligi. – powiedział Daniel Zieliński, manager Stal Bowling City Gorzów.

Dobre nastawienie przed meczem finałowym jest bardzo ważne. Kluczowa może się okazać także zimna głowa i spokój, należy wyciągnąć wnioski z poprzedniego spotkania z tą drużyną i napisać nową historię. – Przeciwnik, jakim są fajnemeble.pl, jest przeciwnikiem kompletnym. Podczas tego pojedynku musimy skupić się na każdym elemencie gry, począwszy od zagrywki, której nie możemy psuć, przez przyjęcie i atak. Na treningi i pracę przed finałem jest już za późno. Musimy wykorzystać cały potencjał drużyny, wykrzesać z siebie maksimum. Mimo że przegraliśmy 0:3 w rundzie zasadniczej, to nie mamy obaw przed drużyną fajnemeble.pl. To był mecz rozgrywany na początku sezonu, jeszcze nie byliśmy w pełni zgrani. Teraz wiemy kogo, na co stać i odważniej podchodzimy do tego wyzwania. Chciałbym poprosić wszystkich kibiców Stali, aby pomogli nam w zdobyciu mistrzostwa, bo to właśnie często dzięki kibicom i ich dopingowi zdobywa się 2 punkty, które decydują o wygranym secie, a w końcu o zwycięstwie w całym meczu. – podkreśla Zieliński.

Bez wątpienia Stalowcy przystąpią do spotkania bardzo zmotywowani i skoncentrowani, zaś walka będzie się toczyć do ostatniej piłki. Kto wygra tę bitwę? Przekonamy się w czwartek wieczorem! Ostatnie siatkarskie spotkanie, w którym Stal Bowling City zmierzy się z ekipą fajnemeble.pl zaplanowane zostało na 7 kwietnia 2016 roku na godzinę 18:50. Serdecznie zapraszamy całą Stalową rodzinę!

Udostępnij