W projekcie #zbarwamiCidotwarzy może uczestniczyć każdy fan, sponsor czy inny podmiot z Gorzowa i okolic.

 

Podczas przedsezonowego zgrupowania w Karpaczu, nasi zawodnicy odbili na swoich twarzach żółto-niebieski barwy. Teraz również fani Stali na tydzień przed meczem będą mogli okazywać innym swoje przywiązanie do barw i gotowość do zbliżającego się meczu.

 

– Zawsze na tydzień przed spotkaniem w Gorzowie będziemy starali się jeszcze bardziej pokazać, że mecz za pasem, że żółto-niebieskie barwy „zalewają” nasze miasto i okolice, że święto żużla odbędzie się już za chwilę. Będziemy budować atmosferę, by każdy sympatyk wiedział, że zaraz mamy mecz i każdy fan może osobiście włączyć się w akcję – mówi Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów.

 

Dzień po dniu, tydzień po tygodniu będziemy pokazywać kolejne elementy, które będą później stałym schematem i zawsze będą startowały na tydzień przed każdym meczem w Gorzowie.

 

Kibice będą mogli wysyłać nam krótkie filmy zachęcające od przyjścia na stadion, które będą publikowane w mediach społecznościowych Stali Gorzów. Będzie można też wysyłać zdjęcia z przygotowanym szalem, koszulką i innymi gadżetami, które czekają na święto żużla. Tu pozostawiamy naszym kibicom duże pole do popisu i własnej inicjatywy.

 

Do zabawy zapraszamy również przedsiębiorców – chętne firmy będą mogły wywiesić w swoich siedzibach plakaty czy banery zapowiadające mecz ligowy.

 

Pracujemy też nad innymi ciekawymi elementami, o których będziemy informować na bieżąco. Bądźcie z nami.

 

Poniżej materiał video promujący akcję.

Udostępnij