Pierwszy partner projektu to zaprzyjaźniona korporacja taksówkarska Joker Taxi. Wszystkie taksówki Jokera będą pokazywać mieszkańcom Gorzowa, że zbliża się mecz na „Jancarzu”. Auta korporacji będą poruszać się po mieście z żółto-niebieską flagą w oknie. Będzie to zwiastun, że mecz już za chwilę, a jednocześnie kolejny element tygodnia barwowego pod hasłem #zbarwamicidotwarzy. Mecz mamy w piątek, więc zaczynamy już w środę!

 

– Joker Taxi jest partnerem Stali od 3 lat. Współpraca układa się rewelacyjnie, dlatego z chęcią poszerzyliśmy ją o projekt #zbarwamicidotwarzy. 50 aut naszej korporacji będzie jeździło po mieście z flagami i przypominało, że zbliża się żużlowe święto. Jesteśmy największą korporacją w Gorzowie, a Stal to uznana marka sportowa w całym województwie. Wspólne działania są więc czymś naturalnym. Ruszamy od środy, większość naszych kierowców do kibice, wydaje nam się, że klienci też w większości wspierają Stal, więc cieszymy się z powodu nowego projektu – powiedział Marcin Maciejewski, współwłaściciel Joker Taxi.

 

Warto pamiętać, że w dniu meczu każdy karnetowicz przyjedzie na stadion przy Śląskiej z Joker Taxi z upustem 20 %. Zapraszamy do korzystania z oferty.

 

 

Udostępnij