Nowy program zawodów liczy 28 stron. Tradycją w programie jest przedstawianie naszych rywali. Tym razem o zdanie na temat naszego piątkowego przeciwnika zapytaliśmy samych kibiców. Z kolei lidera drużyny przyjezdnej opisaliśmy nieco inaczej niż zwykle, skupiając się na jego karierze sportowej, ale też na życiu prywatnym.

 

W programie zawodów w tym roku będziemy też na bieżąco sprawdzać co słychać u innych sekcji gorzowskiej Stali – prześledzimy co słychać u szczypiornistów, futbolistów amerykańskich i siatkarzy-amatorów.

 

Nasze nowe cykle związane z fanami to: „Stalowe związki” (o parach pasjonujących się speedway’em) i „Piękne oblicze czarnego sportu” (prezentujące panie zakochane w Stali i żużlu).

 

„Pociąg do złota” to z kolei cykl opowiadający o tym jak Stalowcy dochodzili do zdobycia złotych medali DMP. Sprawdźcie też cykl „Od kołyski”, w którym zawodnicy opowiadają nam o swojej przygodzie z żużlową pasją.

 

Na koniec warto sprawdzić rubrykę „Na froncie”, relacjonującą sytuację u wszystkich ekip Ekstraligi.

 

Program zawodów w cenie 10 złotych będzie do nabycia już dziś od godziny 12:00 w sklepie klubowym Stali w centrum handlowym Nova Park.  

Udostępnij