Na takie dni warto czekać. Fanów gorzowskiej Stali czeka moc sportowych wrażeń, bo w najbliższy weekend zbiegnie się zakończenie rozgrywek szczypiorniaka i inauguracja ligowego żużla przy Śląskiej.

 

W sobotę czeka nas arcyważny mecz ze Szczypiorniakiem Olsztyn. Jeśli piłkarze ręczni Stali wygrają to spotkanie, awansują do wyższej klasy rozgrywkowej. Warto wybrać się na halę przy ulicy Szarych Szeregów, bo atmosfera będzie gorąca. Klub przygotował ponadto dodatkowe atrakcje – po 400 dmuchanych pałek w kolorach żółtym i niebieskim, a także niespodzianki dla najmłodszych. Na meczu pojawi się klubowa maskotka, która będzie zabawiała publiczność, a podczas przerwy w spotkaniu, Staluś wcieli się w rolę bramkarza i wybierze dzieci, które będą rzucały rzuty karne. Do wygrania będą gadżety Stali.

 

W niedzielę aktualny wicelider tabeli Stal Gorzów podejmie lidera – drużynę GKM-u Grudziądz. Stalowcy chcą podtrzymać zwycięską passę i godnie zaprezentować się w pierwszym meczu sezonu przed własną publicznością. Fani znad Warty po raz pierwszy będą mieli okazję, by poczuć zapach spalanego metanolu na własnym stadionie w niedzielne popołudnie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

 

Pokażmy swoje przywiązanie do klubowych barw i pomóżmy naszym zawodnikom, zarówno na stadionie i w hali!

Udostępnij