Witold Głowania, prezes Stali Gorzów w 1972 roku. Właśnie wtedy pracownicy Zakładów Mechanicznych „Gorzów” przekazali klubowi wyjątkowy SZTANDAR, który dziś jest częścią historii gorzowskiego speedwaya i któremu RAZEM Z WAMI chcemy przywrócić dawny blask!

Sztandar Stali Gorzów pochodzi z okresu, gdy Stal była już jedną z głównych sił w czarnym sporcie w Polsce. – Pamiętam tę chwilę, gdy go otrzymaliśmy i jubileuszową prezentację z okazji ćwierćwiecza klubu. To stało się podczas uroczystej akademii. Wtedy miał on barwy żółto-niebieskie, niestety mocno już wyblakł i został poplamiony. Cieszę się, że znów będzie się dumnie prezentował, a chyba jeszcze większą satysfakcję sprawia mi to, że do tej akcji tak licznie włączyli się kibice. Stal zawsze łączyła ludzi w Gorzowie – mówi pan Witold, który wpadł na pomysł renowacji sztandaru i sam już wpłacił pieniądze na ten cel. Już wkrótce SZTANDAR STALI będzie godnie prezentował się podczas obchodów 70. urodzin Klubu!

Dołącz do prezesa Witolda Głowani i weź udział w projekcie„Sztandar Stali”! Zajrzyj na Fans4Club.com, znajdź naszą akcję i odbierz jedną z wyjątkowych nagród ufundowanych przez klub. Gwarantujemy - poczujesz wielką satysfakcję, znów widząc piękny żółto-niebieski sztandar!

fans4club.com/pl-sztandar-stali

Udostępnij