W niedzielę na Stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się kolejne spotkanie Ekstraligi. Tym razem nasza drużyna podejmie ekipę z Rybnika. Jak zwykle, w programie przeczytacie o liderze naszych rywali (Andreasie Jonssonie); sprawdzimy też jak przebieg spotkania obstawiają sami kibice.

 

W rubryce „Na froncie” przeanalizujemy pary juniorskie wszystkich ekstraligowych ekip, sprawdzimy też co słychać w pozostałych sekcjach gorzowskiej Stali – polecamy przede wszystkim wywiad z prezesem żółto-niebieskich Ireneuszem Maciejem Zmorą na temat ekipy szczypiornistów.

 

Nie zabraknie również stałych cyklów – w „Pięknym obliczu sportu” zapoznacie się z Alicją, a w „Stalowych związkach” opowiedzą Wam o sobie Beata i Marek. „Pociąg do złota” tym razem zatrzyma się na stacji z datą „1975”. Nie zapomnieliśmy również o cyklu „Od kołyski”, w którym o swojej żużlowej przygodzie opowie Matej Zagar.

 

Program zawodów będzie od piątku dostępny w sklepie klubowym Stali w centrum handlowym Nova Park. Koszt bez zmian – 10 złotych.

Udostępnij