Kontuzja, jaka przytrafiła się Kamilowi Nowackiemu na treningu, wywołała lawinę ciepłych słów i modlitw względem młodego zawodnika Stali od kibiców i sympatyków sportu żużlowego w Polsce. Wprowadzenie w śpiączkę farmakologiczną i długi czas oczekiwania na wybudzenie, a następnie powrót do zdrowia, nie były i nie będą łatwe. Na szczęście Kamil przebywa już w domu i spokojnie wraca do pełni sił.

 

Teraz, każdy kibic, za pośrednictwem klubu, może złożyć Kamilowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! Wystarczy, że osoba, która będzie chciała wspomóc Kamila duchowo, napisze w domu na kartce życzenia dla naszego młodego zawodnika, przyniesie je ze sobą na stadion i wrzuci do urny, która będzie ustawiona tuż przy bramkach biletowych podczas meczu z ROW-em Rybnik. – Wszystkie te kartki zostaną po meczu wyjęte przez pracowników klubu i dostarczone do Kamila na Dzień Dziecka, żeby wesprzeć go w walce o powrót do zdrowia – powiedział marketing menedżer Stali, Jacek Gumowski.

 

Wszystkich kibiców, którzy są chętni do wsparcia Kamila, zapraszamy do udziału w akcji. Pokażmy mu, że jego los leży na sercach żółto-niebieskich kibiców!

 

Udostępnij