To pierwszy sponsor futbolu amerykańskiego. Mam nadzieję, że nie ostatni i wkrótce do wsparcia gorzowskiego futbolu amerykańskiego pod szyldem Stali Gorzów dołączą kolejni. Są prowadzone rozmowy. Bardzo chcemy, aby ta dyscyplina rozwijała się już wśród najmłodszych, żeby dzieciaki w szkole podstawowej uprawiały ten sport, aby na każdym podwórku można było w futbol lub jego elementy pograć. Mam nadzieję, że za kilka lat drużyna futbolu amerykańskiego Stali Gorzów będzie grała w wyższej lidze – przyznał Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Nautilus Training Center to znajdująca się w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka siłownia, a także doskonałe miejsce do fitnessu. Dla gorzowskich futbolistów to z całą pewnością ogromna pomoc w tak wymagającym i siłowym sporcie. – W takim sporcie, jak futbol amerykański bardzo ważne jest przygotowanie fizyczne i firma Nautilus w ramach umowy udostępnia całej drużynie możliwość korzystania siłowni, sal i ze sprzętu, który jest tam zgromadzony, a to wszystko po to, by zespół był jak najlepiej przygotowany do rozgrywek – kontynuował sternik gorzowskiego klubu.

Radości z podpisanej umowy nie kryje również trener drużyny. – Współpraca z Nautilus Training Center to duży krok w stronę profesjonalizacji przygotowań naszej drużyny do sezonu, w którym przyjdzie nam debiutować w rozgrywkach PLFA II. Dla zawodników to świetna okazja trenować pod okiem wyspecjalizowanego personelu, który zadba o odpowiedni program i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania ćwiczeń. Naprawdę wielkie podziękowania należą się Monice Olkiewicz, która od dłuższego czasu bardzo mocno wspiera naszą drużynę – mówił Emil Mikuła.

A co na to wszystko nasz partner? – Zawodnikom oferujemy przygotowanie motoryczne oraz siłowe. Każdy zawodnik może korzystać z pełnej oferty klubu. Cyklicznie prowadzimy również treningi ogólnorozwojowe oraz biegowe – powiedziała Monika Olkiewicz.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko ciężko trenować i przygotowywać się do gry. Przypominamy, że już 19 czerwca Stal Gorzów zadebiutuje w seniorskich rozgrywkach futbolu jedenastoosobowego. Tego dnia na Stadionie im. Edwarda Jancarza zagramy z Dragons Zielona Góra na inaugurację PLFA II.

Udostępnij