Kluby Kibica z meczu na mecz są coraz bardziej zaangażowane w doping oraz promocję Klubu Sportowego Stal Gorzów. – Odbywające się w miniony weekend festyny promujące miasta – m.in. Dni Międzyrzecza w sobotę, czy Dni Międzychodu w niedzielę, stały się okazją do promowania klubu i drużyny Stali Gorzów. Liderzy poproszeni przez władze miasta utworzyli „stalowe” stoiska, które stały się doskonałą formą reklamy najpopularniejszego sportu w Gorzowie Wielkopolskim – mówi Żaneta Pawlicka, koordynatorka Klubów Kibica w Stali Gorzów.

 

Jak się okazało, intensywny lokalnie weekend zupełnie nie wpłynął na frekwencję i obecność Klubów Kibica na stadionie. Standardem już jest, że kilka Klubów organizuje wyjazdy autokarowe w związku z rozgrywanymi spotkaniami na naszym Jancarzu.

 

Lider KK Międzychód, pan Sławomir Bober, poszedł o krok dalej i w swojej grupie przeprowadził zbiórkę pieniędzy na rzecz kontuzjowanego juniora Stali Gorzów Kamila Nowackiego. Wyniki tej zbiórki poznamy niebawem po komisyjnym otwarciu puszki.

 

Jeśli chodzi o frekwencję podczas ostatniego meczu przy Śląskiej, Stal wspierało blisko pół tysiąca fanów zrzeszonych w KK.

Udostępnij