Klub Sportowy Stal Gorzów będzie obecny przez dwa dni na Dniach Gorzowa – 2 lipca w sobotę i 3 lipca w niedzielę. Wystawimy swoje stoisko: żółto-niebieski namiot z obsługą i  motocyklem żużlowym. Przygotowaliśmy okolicznościowe koszuli z grafiką Dni Gorzowa i herbem Stali Gorzów w ilości 1500 sztuk. Dodatkowo do koszulek dedykowanych na Dni Gorzowa będzie wydawana woda Moc Na Stal!

 

Warto przypomnieć o naszej krwistej akcji. W pobliżu stoiska Stali pojawi się krwiobus, gdzie kibice i wszyscy chętni będą mogli honorowo oddać krew. Pojazd będzie dostępny dla mieszkańców w niedzielę, w godzinach od 11 do 16. To działanie w ramach akcji Oddajemy krew bez hamulców”, zapoczątkowanej przez kibiców Stali Rzeszów. Udało im się zebrać 44 litry życiodajnego płynu, my przy wsparciu gorzowian chcemy ten rekord pobić.

 

Podczas Dni Gorzowa nie zabraknie oczywiście naszych pięknych hostess, które będą promować gorzowską rundę Grand Prix, a każdy zainteresowany będzie mógł
zrobić sobie z nimi zdjęcie.

 

W sobotę od godz. 12 do 14 i w niedzielę od 14 do 16 zajęcia i pokazówki poprowadzi Akademia Piłkarska Stali Gorzów. Dodatkowo każdy zainteresowany dostanie zaproszenie na dwa darmowe treningi.

 

Sekcja futbolu amerykańskiego również zaprasza wszystkich chętnych do przymierzenia stroju, porzucania futbolówką i potrenowania z naszymi zawodnikami.

 

A na najmłodszych kibiców będą czekać maskotki – Staluś i Novuś.

Do zobaczenia podczas święta miasta!

Udostępnij