Dlaczego ten projekt?

W obecnym sezonie nasza Stal nie ma sobie równych w PGE Ekstralidze. Wyraźne prowadzenie w tabeli z jednej strony ogromnie nas cieszy, a z drugiej powoduje pewien… niepokój. Jest on związany z finansami naszego klubu – zakładaliśmy, że będziemy wygrywać kolejne spotkania, ale nie w tak zdecydowany sposób. Tymczasem „Duma Gorzowa” gromi kolejnych rywali i NIECH TAK BĘDZIE DALEJ. Pragniemy jednak, aby całe środowisko skupione wokół STALI, pomogło nam w odpowiednim uhonorowaniu tych wspaniałych liderów PGE Ekstraligi. Niech nasi żużlowcy nadal wygrywają, a dla Kibiców chcących wziąć udział w projekcie „Jestem ze Stali” – także znajdą się nagrody. Pokażmy naszą wielką siłę i zapełnijmy stadion już podczas najbliższego meczu z Betardem Spartą Wrocław!

Kierunek – finał dla Gorzowa

Wszyscy mamy wspólne marzenie – to powrót tytułu Drużynowego Mistrza Polski do Gorzowa. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem – na cztery kolejki przed końcem fazy zasadniczej jesteśmy o krok od zapewnienia sobie pierwszej lokaty w PGE Ekstralidze i dobrej pozycji wyjściowej w play-off. W ostatnich latach mistrzostwo Polski dawała średnia meczowa, wraz z bonusami, w granicach 52-53 punkty. Taką też zakładaliśmy w naszym ambitnym budżecie. Tymczasem nasi znakomici zawodnicy mają obecnie rekordową średnią na poziomie blisko 58 punktów! Jesteśmy z nich dumni, bo potwierdzają, że postawiliśmy na właściwych ludzi. Jest też jednak druga strona medalu – wyższe zdobycze punktowe oznaczają, że jako klub musimy ponosić wyższe koszty. Takie, których nie sposób było przewidzieć w planie budżetowym. Nie chcemy odkładać tego problemu na koniec roku, zadłużać się i skończyć jak kilka innych klubów, które dziś ledwie wiążą koniec z końcem w niższej lidze. CHCEMY BYĆ NAJLEPSI i wspólnie z NAJLEPSZYMI KIBICAMI uhonorować NAJLEPSZYCH ŻUŻLOWCÓW! Tak, aby każdy czuł się dumny mówiąc: „Jestem ze Stali!”

Cel akcji

Akcja „Jestem ze Stali” ma za zadanie zebrać pieniądze, które zostaną przeznaczone na wypłacenie premii zawodnikom lidera PGE Ekstraligi w zamian za ich wspaniałe wyniki. Pierwszym celem będzie osiągnięcie kwoty 150 tys. złotych lub zapełnienie trybun podczas meczu z Betardem Spartą na poziomie 13200 miejsc. To do tej pory najwyższa frekwencja w tym sezonie na naszym stadionie. Liczymy bowiem, żeNAJLEPSZYM sposobem na podziękowanie żużlowcom Stali jest zakupienie biletu, przyjście na stadion i wsparcie dopingiem. Jeśli już masz bilet bądź karnet, a chcesz dołączyć do tego wyjątkowego projektu, możesz kupić wejściówkę dla wychowanka domu dziecka bądź wybrać jedną z wielu wyjątkowych nagród związanych z najbliższymi dwoma spotkaniami. Naprawdę WARTO! Zobacz, jak wygląda praca w parku maszyn, co widać z wieżyczki sędziowskiej bądź jaka atmosfera towarzyszy pracy spikera. Dołącz do projektu „Jestem ze Stali!” , a już nigdy ligowy mecz nie będzie taki jak do tej pory!

Dołącz do akcji na fans4club.com/pl-jestemzestali

 

Udostępnij