Gorzowska Stal dogadała się już z nowym szkoleniowcem, który poprowadzi zespół w I lidze. Jest nim, pochodzący z Gorzowa, trener Dariusz Molski, który w ubiegłym sezonie prowadził drużynę z Elbląga, z którą awansował do Superligi. – Trener Molski nie porozumiał się ze swoim dotychczasowym klubem w kwestii prowadzenia drużyny z Elbląga w PGNiG Superlidze i od tej pory rozmawiamy – powiedział Krzysztof Ziomkowski, nowy dyrektor piłki ręcznej w klubie.

 

Trener Molski ma zamiar podpisać kontrakt w najbliższym tygodniu. On też zdecyduje o składzie drużyny na nadchodzący sezon. To doświadczony szkoleniowiec, który pewnie prowadzi swoje drużyny do założonych przed sezonem celów.

 

Już w najbliższym czasie zachęcamy do śledzenia naszej strony klubowej, bowiem pierwsze nazwiska nowych zawodników w Stali pojawią się w najbliższych dniach. Najprawdopodobniej zaś nie będą to zawodnicy, którzy grali w Stali w II lidze pochodzący z Zielonej Góry i ze Szczecina. – Stal chce w jak największym stopniu opierać się na wychowankach, dlatego to właśnie skupimy się na rozmowach z zawodnikami z Gorzowa i okolic lub związanych z Gorzowem – dodał dyrektor piłki ręcznej Stali.

 

Pozostałe informacje dotyczące składu Stali na nadchodzący sezon będą ogłaszane w najbliższych tygodniach.

Udostępnij