Akcja „Jestem ze Stali” ma za zadanie zebrać pieniądze, które zostaną przeznaczone na wypłacenie premii zawodnikom lidera PGE Ekstraligi w zamian za ich wspaniałe wyniki. Pierwszym celem będzie osiągnięcie kwoty 150 tys. złotych lub zapełnienie trybun podczas meczu z Betardem Spartą na poziomie 13200 miejsc. To do tej pory najwyższa frekwencja w tym sezonie na naszym stadionie. Liczymy bowiem, że NAJLEPSZYM sposobem na podziękowanie żużlowcom Stali jest zakupienie biletu, przyjście na stadion i wsparcie dopingiem.

Jeśli już masz bilet bądź karnet, a chcesz dołączyć do tego wyjątkowego projektu, możesz kupić wejściówkę dla wychowanka domu dziecka bądź wybrać jedną z wielu wyjątkowych nagród związanych z najbliższymi dwoma spotkaniami.

 

Poniżej wymieniamy jedynie kilka ciekawych propozycji nagród, jakie możecie „zgarnąć” za pośrednictwem portalu fans4club:

 

– Mecz z sektora 10 – możliwość oglądania meczu z sektora, w którym przebywają zawodnicy i osoby funkcyjne (strefa sportowa), po 15 biegu możliwość wejścia do parku maszyn i zrobienia zdjęcia z zawodnikami lub wzięcia od nich autografu.

– Przejazd polewaczką – w przerwie technicznej pomiędzy biegami wyjazd w polewaczce po torze.

– Wejście do parku maszyn – po 15 biegu możliwość wejścia do parku maszyn i przebywania wśród zawodników Stali Gorzów oraz drużyny gości.

– Dzień meczowy w klubie – możliwość przebywania od godzin porannych na stadionie, zwiedzenia stadionu, przebywanie po 15 biegu w parku maszyn, zapoznanie się z całą strukturą organizacyjną klubu.

– Asystent spikera na meczu z Betardem Spartą Wrocław – przebywanie wraz ze spikerem na wieżyce sędziowskiej godzinę przed meczem, w trakcie meczu. Kilka metrów od spikera znajdują się również takie osoby jak: sędzia, sekretarz zawodów, Dj, osoby odpowiedzialne za obsługę telebimów.

– Twoje życzenia na meczu z Betardem Spartą Wrocław – jeszcze tego nie robiliśmy, jest to unikatowa nagroda. Kibic może się nawet za pośrednictwem telebimu oświadczyć na stadionie!

 

Serdecznie zachęcamy do wspierania gorzowskiego klubu, do wybierania atrakcyjnych nagród i spełniania swoich żółto-niebieskich marzeń!!!

Udostępnij