Wysokie zwycięstwa gorzowskiej Stali w tym sezonie spowodowały, że zarząd klubu musi szukać dodatkowych środków na pokrycie wynagrodzeń zawodników. Działacze w pierwszej kolejności zwrócili się więc do sponsorów skupionych wokół Business Speedway Club’u, ale Stali pomóc mogą również sami kibice. I to w dwojaki sposób. Z jednej strony kibice mogą nabywać atrakcyjne nagrody za pośrednictwem portalu fans4club i w ten sposób wspierać klubową kasę. Z drugiej strony zarząd „celuje” w liczbę kilkunastu tysięcy widzów na meczu ze Spartą Wrocław.

 

– Prosimy kibiców o to, by zapełnili stadion na meczu z Wrocławiem. Weźcie na to spotkanie osoby, które jeszcze nie były na żużlu, lub mają z tą dyscypliną dłuższy rozbrat – apeluje prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora.

 

Obecnie, liczba miejsc zajętych na mecz z Wrocławiem wynosi 7200. Nasz cel to 13200 zajętych miejsc. – Jest jeszcze sporo czasu, by ten wynik osiągnąć. Wierzymy, że kibice wezmą sobie do serca nasz apel – dodaje Jacek Gumowski, marketing manager gorzowskiej Stali.

 

Udostępnij