W porozumieniu z akcją #DodatkowyKibic, organizowaną przez PGE Ekstraligę, zachęcamy do przyjścia na stadion im. Edwarda Jancarza na mecz między  miejscową Stalą i wrocławską Spartą. Cel do osiągnięcia? 13200 kibiców!

Jakiś czas temu wystartowała w Gorzowie akcja #JestemzeStali, która ma na celu wspomożenie klubu w dalszej walce o najwyższe cele. Wspaniałe osiągnięcia naszych żużlowców, przeszły najśmielsze oczekiwania klubu, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na umożliwienie kibicom dodatkowego wsparcia klubu przez wybieranie nagród, dzięki którym roczny budżet ma wystarczyć do sfinansowania jazdy żółto-niebieskich.

Teraz pojawia się kolejna możliwość wsparcia klubu!

Frekwencja na gorzowskim stadionie od wielu lat może być chlubą dla klubu z nad Warty. Kibice Stali od dwóch lat nieprzerwanie wygrywają klasyfikację, w której i w tym roku jesteśmy liderami. To jednak nie oznacza, że możemy spocząć na laurach! Już w niedzielę, 31 lipca czeka nas kolejny mecz przy Śląskiej – zróbmy wszystko by padł rekord frekwencyjny i na trybunach zasiadło minimum 13200 osób!

Jak to zrobić?

Pierwszym sposobem jest oczywiście zakup biletu i pojawienie się na trybunach „Jancarza”, by wspomóc przyśpiewkami i oklaskami gorzowskich żużlowców w trudnej batalii, jaką będzie potyczka z srebrnymi medalistami DMP 2015 - Betardem Spartą Wrocław. Ale to nie wszystko. Do akcji #DodatkowyKibic zachęca PGE Ekstraliga! Przychodzisz na stadion, a znasz osoby, które jeszcze na nim nie były? Znasz kogoś, kto być może pokocha czarny sport tak, jak Ty? Nie czekaj! Weź go ze sobą na mecz! Zaszczep w nim miłość do żużla!

Razem możemy osiągnąć cel! W tym roku, jak i w wielu poprzednich latach, dla klubu najważniejsze jest zadowolenie kibica – pokaż nam, że obecna forma i osiągnięcia zespołu są dla Ciebie zadowalające – i przyjdź na stadion! W tym roku też chcemy wygrać klasyfikację frekwencyjną, Ty też możesz być ojcem tego sukcesu!

Cały czas trwa sprzedaż biletów na mecz z Betard Spartą Wrocław. Szczegóły tutaj – link.

Udostępnij