Futbolowa drużyna Stali Gorzów serdecznie zaprasza na otwarte treningi w środy na boisku przy Szkole Podstawowej nr 13. Szczególnie mile widziani są juniorzy, a więc osoby do 19. roku życia. Młodsi mogą jeszcze załapać się do składu na jesienne rozgrywki PLFA J-8, a starsi będą przygotowywać się już do przyszłorocznych starć w PLFA J-11.

Oprócz tego ogłaszamy rekrutację do drużyny, na którą zapraszamy wszystkich chętnych. Futbol amerykański to niezwykle trudny i twardy sport, przez co zdarzają się kontuzje. Gorzowska ekipa boleśnie się o tym przekonała, dlatego szeroka kadra jest niezwykle ważna, tym bardziej w PLFA II. Z tego też  powodu chcemy dać szansę kolejnym osobom, które mogą jeszcze wspomóc zespół w rozgrywkach na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Rekrutację zaplanowano na 6 sierpnia o godzinie 13 na boisku SP 13.

Rekrutacja i otwarte treningi otwierają nowy cykl szkolenia juniorów. Będą oni przygotowywani do ligi do lat 17, która rozpocznie się pod koniec września oraz do rozgrywek jedenastoosobowych do lat 19 w przyszłym roku. To też szansa dla seniorów, by jeszcze w tym roku pograć w ogólnopolskich rozgrywkach. Przede wszystkim jednak, jest to świetna okazja, aby po prostu rozpocząć przygodę z tym sportem i znaleźć dla siebie sposób na aktywne spędzenie wakacji, a może pozostanie w drużynie na dłużej. Rekrutujemy od 15. roku życia. Górnej granicy nie ma. Mile widziany będzie każdy – powiedział Emil Mikuła, trener Stali Gorzów.

Otwarte środowe treningi odbywać się będą przez cały sierpień w godzinach 18:30 – 21:00. Zachęcamy do śledzenia facebookowego profilu Stal Gorzów – futbol amerykański, gdzie znajdziecie wydarzenia dedykowane zarówno otwartym treningom, jak i rekrutacji. RAZEM STWÓRZMY SIŁĘ GORZOWSKIEGO FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO!

 

Rekrutacja —> LINK

Otwarty środowy trening 3.08. —> LINK

Udostępnij