Od piątku 12 sierpnia 2016 roku przedstawiciele mediów – dziennikarze i fotoreporterzy, mogą akredytować się na zawody MIB NORDIC Gorzów Speedway Grand Prix 2016.

Proces akredytacyjny skończy się we wtorek 23 sierpnia 2016 roku o godz. 10. Wnioski akredytacyjne mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem strony www.speedwaygp.com

Po 23 sierpnia nie będzie możliwości akredytowania się na zawody! Informacja o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku akredytacyjnego zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Prosimy, aby przed złożeniem wniosku o akredytację, dokładnie zapoznali się Państwo z Regulaminem przyznawania akredytacji dziennikarskich, który jest dostępny na stronie www.speedwaygp.com w zakładce „Media”.

Biuro prasowe zastrzega sobie prawo wprowadzenia limitów akredytacji dla poszczególnych redakcji lub agencji. Akredytacje wydawane będą wyłącznie osobom pełnoletnim.

Dziennikarzom akredytowanym na sezon 2016 przypominamy, iż akredytacje całosezonowe podczas zawodów Grand Prix nie obowiązują.

W przypadku jakichkolwik pytań prosimy o kontakt z Oficerem Prasowym – Iga Łaputa – i.laputa@stalgorzow.pl.

 

 

Udostępnij