Wraz z pierwszym dzwonkiem, z ciekawą sportową propozycją wychodzi Akademia Piłkarska Stal Gorzów. Ogłaszając jesienny nabór w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza wszystkie dzieci do udziału w treningach w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do klubu mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Akademia Piłkarska Stal Gorzów to klub sportowy, który nie prowadzi selekcji – wszystkie dzieci marzące o piłkarskiej karierze mogą spróbować swoich sił na treningach żółto-niebieskich.

Główną misją szkółki jest zapewnienie jak najlepszej jakości szkolenia i zachęcenie dzieci do aktywnego trybu życia. Wypełniając ich codzienność udziałem w treningach chcemy nie tylko wyzwolić w nich pozytywne emocje, ale i nauczyć podstawowych wartości, jakimi powinien cechować się dobry sportowiec – szanowania zasad fair play i szacunku do rywala. Warto jednak podkreślić, że Akademia Piłkarska Stal Gorzów to nie tylko udział w treningach i turniejach , ale i szereg atrakcji, które na zawsze zostaną w pamięci naszych zawodników. Jak zapewnia trener i koordynator – Krzysztof Grzybowski – ten rok był udany.

– Akademia Piłkarska Stal Gorzów to sukces zarówno kadry trenerskiej jak i wszystkich młodych adeptów piłki nożnej, którzy każdego dnia grają pod egidą naszego klubu. Dzięki naszej działalności, w minionym roku udało się zarazić miłością do sportu dziesiątki młodych zawodników. Nie zatrzymując się ani na chwilę zapraszamy wszystkich miłośników futbolu do wzięcia udziału w  jesiennych naborach. Piłkarze, którzy zapiszą się do końca września, otrzymają na własność oficjalną piłkę klubu.

Wszystkich miłośników futbolu zapraszamy do zapisów na stronie www.ap.stalgorzow.pl. Więcej informacji pod nr tel. 502 741 749.

Nie czekaj i już dziś rozpocznij piłkarską przygodę z Akademią Piłkarską Stal Gorzów!

Udostępnij