Od zawsze wiadomo, że silna drużyna seniorska w każdym sporcie rozpoczyna się od nauki podstaw u dzieci w drużynie młodzieżowej. Dwa lata temu reaktywowano w Stali Gorzów dorosłą drużynę szczypiorniaka pod kierownictwem trenera Janusza Szopy, który od lat zajmuje się również szkoleniem młodzieży w znanym w Polsce i dość utytułowanym zespole UKS „Miś”.

 

Już we wtorek będzie możliwość dołączenia do gorzowskiej drużyny młodzieżowej!

 

O godzinie 16:00 w gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się nabór dzieci z roczników 2006-2007. Chłopcy, którzy będą mieli chęć gry i dużo zapału z pewnością znajdą dla siebie miejsce! – Szukamy dzieciaków, które chcą się nauczyć grać w piłkę ręczną i mają dużo zapału do uprawiania sportu. Bardzo ważna w tym wieku będzie też współpraca z rodzicami, by przygoda ich pociech z piłką ręczną nie skończyła się tylko na kilku treningach – powiedział szkoleniowiec i prezes UKS „Miś”, trener Janusz Szopa.

 

Zachęcamy do przyjścia i spróbowania swoich sił z młodzieżową odsłoną piłki ręcznej dzieci z rodzicami. Być może to właśnie któreś z nich będzie w przyszłości reprezentowało Stal a później nasz kraj na arenie międzynarodowej.

 

W przypadku większej ilości pytań, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z organizatorem: trener Szopa – 694985463.

Udostępnij