Podopieczni Stanisława Chomskiego na własnym obiekcie zmierzą się z drużyną Betard Sparty Wrocław. W pierwszym pojedynku obu ekip górą byli żółto-niebiescy, jednak goście nie zamierzają poddać się bez walki.

Pozostały już tylko dwa mecze ligowe w mieście położonym nad Wartą w tym sezonie! W związku, iż gorzowska Stal wygrała rundę zasadniczą znamy już także termin kolejnego spotkania na Jancarzu. „Żółto-niebiescy” mecz na zakończenie sezonu rozegrają 25 września.

Sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu ruszy 12 września. Pierwsze trzy dni szansę na zakup wejściówek w promocyjnych cenach otrzymają karnetowicze. Klub podjął także decyzję, iż w kolejnych dwóch dniach bilety będą mogli zakupić posiadacze wejściówek z meczu z Wrocławiem!

Chcemy by mecz kończący sezon był prawdziwym świętem. Wierzymy, że nasi zawodnicy awansują do Wielkiego Finału, choć czeka ich jeszcze rewanżowy pojedynek z drużyną Betard Sparty Wrocław. Zawodnicy liczą na głośny doping kibiców w niedzielę, a my już myślimy o kolejnym spotkaniu, dlatego przygotowaliśmy dla fanów specjalny okres sprzedaży na mecz kończący sezon 2016, by wejściówki w pierwszej kolejności trafiły do najwierniejszych kibiców żółto-niebieskich. A jeżeli będzie to Wielki Finał to wiemy z doświadczenia, że biletów nie starczy dla każdego chętnego – powiedział Prezes Ireneusz Maciej Zmora.

Warto być na tych dwóch ostatnich spotkaniach ze Stalowcami! Zawsze Razem!

Sprzedaż biletów na mecz 18 rundy PGE Ekstraligi:
12.09-14.09 – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów
15.09-16.09 – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy biletów półfinałowych (bez gwarancji konkretnego miejsca z wejściówki – zakup w punktach stacjonarnych)
17.09-25.09 – sprzedaż otwarta

Udostępnij