Stawką spotkania będzie awans do finału i możliwość walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Dla kibiców, którzy przyjdą obejrzeć spotkanie na stadionie przygotowaliśmy kilka atrakcji.

Już tradycyjnie czas, w którym na torze będzie odbywało się równanie toru, umilą kibicom Staluś i NoVuś. Podziwianie ich akrobacji i tańców to już stały element niedzielnego widowiska na „Jancarzu”.

Po siódmym biegu będzie zaś miało wyjątkowo wydarzenie. Stal już przed sezonem zdecydowała się na akcję renowacji starego sztandaru, który kiedyś towarzyszył zawodnikom żółto-niebieskich podczas ich meczów. Podczas tej przerwy zostaną zaprezentowane efekty pracy nad odnową sztandaru, który jest już gotowy i czeka na przeżycie drugiej młodości.

Podczas meczu nie zabraknie też możliwości zobaczenia sportowców zarówno z innych sekcji Stali, jak i mistrzyń Polski. Po każdym wygranym biegu gorzowscy futboliści będą podnosić i machać „flagami zwycięstwa”, by podkreślić radość i jedność sekcji Stali Gorzów. Wspierać naszych żużlowców będą zaś siatkarki Chemika Police, aktualne mistrzynie naszego kraju.

Nie zabraknie też nagród dla fanów na trybunach za ich oddanie klubowi i wierne kibicowanie. Firma LPP ufundowała bilety na ostatni mecz w sezonie w Gorzowie, który odbędzie się 25 września. Podczas jednej z przerw podprowadzające przejdą się przy bandach i rozrzucą szczęśliwe piłeczki, uprawniające do odbioru darmowego biletu.

Przypominamy równocześnie, że każdy kibic, który okaże wejściówkę z meczu półfinałowego między Stalą a Betardem Spartą będzie miał możliwość pierwokupu biletu na ostatnie spotkanie w Gorzowie!

Udostępnij