Nasz zawodnik uplasował się również na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej rozgrywek. Młodzieżowym Mistrzem Wielkopolski został Arkadiusz Pawlak, warto jednak wspomnieć o wysokiej, piątej pozycji Marcela Studzińskiego, którego miejsca na podium pozbawiła słabsza dyspozycja we wtorkowych zawodach.

Wyniki:
1. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,2,3,2,3)
2. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 13 (3,2,2,3,3)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,3,3,0,2)
4. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 11 (2,1,2,3,3)
5. Łukasz Sówka (TŻ Ostrovia Ostrów) – 10 (d,3,3,1,3)
6. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 9 (1,3,0,3,2)
7. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 9 (2,3,1,2,1)
8. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 9 (2,2,1,2,2)
9. Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła) – 8 (3,1,1,3,d)
10. Damian Pawliczak (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,1,3,2,0)
11. Wojciech Pilarski (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 6 (0,2,2,1,1)
12. Dmytro Mostowik (TŻ Ostrovia Ostrów) – 4 (2,0,2,0,t)
13. Paweł Staniszewski (Polonia Piła) – 3 (1,0,0,0,2)
14. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) – 3 (0,1,0,1,1)
15. Marcel Studziński (Stal Gorzów) – 2 (0,0,1,0,1)
16. Jarosław Krzywosz (Holistic-Polska Rawicz) – 1 (d,0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. (68,61) Burzyński, Mostowik, Krzywosz (d3), Sówka (d/st)
2. (68,03) Szczotka, Czerniawski, Pawliczak, Studziński
3. (67,82) Pawlak, Potoniec, Staniszewski, Pilarski
4. (68,77) Kubera, Lis, Szlauderbach, Orwat
5. (66,65) Sówka, Pilarski, Orwat, Studziński
6. (68,03) Potoniec, Lis, Czerniawski, Mostowik
7. (67,42) Kubera, Szczotka, Pawlak, Krzywosz
8. (69,65) Szlauderbach, Burzyński, Pawliczak, Staniszewski
9. (67,97) Sówka, Czerniawski, Pawlak, Szlauderbach
10. (68,63) Kubera, Mostowik, Studziński, Staniszewski
11. (69,92) Pawliczak, Pilarski, Lis, Krzywosz
12. (69,17) Burzyński, Szczotka, Potoniec, Orwat
13. (69,54) Szczotka, Lis, Sówka, Staniszewski
14. (70,42) Pawlak, Pawliczak, Orwat, Mostowik
15. (70,90) Szlauderbach, Potoniec, Krzywosz, Studziński
16. (69,67) Czerniawski, Burzyński, Pilarski, Kubera
17. (68,57) Sówka, Kubera, Potoniec, Pawliczak
18. (70,22) Szczotka, Szlauderbach, Pilarski, Mostowik (t)
19. (70,15) Czerniawski, Staniszewski, Orwat, Krzywosz
20. (69,78) Burzyński, Lis, Studziński, Pawlak (d4)

 

 

Sędzia: Krzysztof Filipowicz (Bydgoszcz)
NCD: 66,65 s uzyskał Łukasz Sówka w biegu V
Widzów: ok. 100

 

Wyniki za: Sportowefakty.wp.pl

Udostępnij