www.stalgorzow.pl Jest pan wieloletnim zwolennikiem całorocznych wejściówek. Dlaczego warto, Pana zdaniem taki karnet zakupić lub przedłużyć wejściówkę na kolejny sezon?

Według mnie zakupu karnetu warto dokonać chociażby ze względu na zatrzymanie swojego miejsca… Większość osób kupujących karnety na tym samym miejscu siedzi od wielu lat. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, iż to właśnie wtedy zawierane są przyjaźnie i znajomości, kontynuowane również poza stadionem. Dodatkowo możliwość zakupienia biletów na play-off oraz finał w przedsprzedaży, a także naprawdę bardzo atrakcyjna cena za bilet na Grand Prix Polski.

www.stalgorzow.pl W ubiegłym sezonie mogliśmy się pochwalić rekordową ilością sprzedanych karnetów. Czym, Pana zdaniem, jest to spowodowane?

Dla mnie sprzedaż karnetów na tak wysokim poziomie to tylko potwierdzenie tego, iż kibicem się jest – nigdy bywa, jest się na dobre i złe z ukochaną drużyną.

www.stalgorzow.pl Jak zachęciłby Pan innych kibiców do przedłużenia lub zakupienia karnetów na sezon 2017?

Czy naszych wspaniałych kibiców trzeba zachęcać? Jeśli tak to tylko po to, by karnety zostały kupione jak najszybciej, by każdy z Nas wrócił na swoje miejsce, nie musiał wystawać w kolejkach pod kasami w celu zakupienia biletów na kolejne mecze. Dzięki karnetom można zaoszczędzić nerwy przed kolejnymi play-offami, posiadać możliwość wejścia na treningi. Zapewne część z nas patrzy także na aspekt ekonomiczny, ponieważ przy kupnie karnetu oraz biletu na Grand Prix i Memoriał z pewnością zaoszczędzimy całkiem pokaźną sumę.

Udostępnij