To prawdziwa gadżetowa ofensywa. Bogata oferta naszego sklepu pozwoli wybrać kibicom wiele ciekawych elementów, które ubarwią codzienną garderobę, ale przydadzą się również na co dzień.

 

Do tej pory, w sklepie pojawiły się: koszulka mistrzowska 2016 (damska, męska, dziecięca), czapka bejsbolówka, szalik VIP, kurtka mistrzowska, motorek żużlowy, skarpety męskie, mistrzowski szalik (żółty i czarny), kalendarz mistrzowski 2016, koszulka reklamowa (replika koszulki piłkarzy ręcznych), maskotka Staluś, zagłówki samochodowe, koszulki dziecięce (w dwóch rodzajach – Super Stalowiec i Stalowiec), czapki (dwa rodzaje – jesienna i zimowa z pomponem), długopisy i bombki.

 

To jednak dopiero początek, ponieważ już niebawem w ofercie pojawią się kolejne produkty: szaliki VIP polar, bluzy dziecięce, bluzy damskie bejsbolówki, bluzy kangurki, pinsy, polary, naklejki chromowane i zwykłe, paski do spodni (jeansowe i garniturowe), ramka samochodowa (w dwóch odsłonach), bluza szara z niebieskim i żółtym rękawem, pajacyk (odzież dla maluchów), czapki snapback (w dwóch odsłonach), shakery, smycze (dwa rodzaje), worki na w-f, dwie koszulki męskie, dwie koszulki damskie, piórniki tuba, zegary ścienne, śliniaki, proporczyki klubowe oraz słuchafony.

 

Jak więc widzicie, nasza żółto-niebieska oferta pod koniec roku będzie wyglądać niezwykle obficie. A już myślimy o kolejnych nowościach: kieliszkach, pokalach, szklankach i „whiskaczówkach” oraz kolejnych elementach ubioru.

Część asortymentu już jest dostępna na półkach sklepowych. Zastanawiając się nad prezentami świątecznymi dla najbliższych (w końcu święta tuż, tuż), warto zajrzeć do naszego oficjalnego sklepu klubowego. Przypomnijmy – mieści się on w centrum handlowym Nova Park przy ulicy Przemysłowej 2. Zapraszamy!

 

 

 

Udostępnij