Konkurs na logo obchodów 70-lecia klubu ogłosiliśmy 24 października. Przypomnijmy, każdy uczestnik mógł złożyć maksymalnie trzy projekty. Logo znajdzie się m.in. na: plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w Internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych i będzie wykorzystane do celów promocyjnych, identyfikacyjnych oraz reprezentacyjnych.

 

Spośród wielu nadesłanych propozycji, komisja konkursowa w klubie wybrała projekt gorzowianina Daniela Dobryniewskiego, który żółto-niebieskim kibicuje od najmłodszych lat.

 

– Kibicem Stali Gorzów jestem od dziecka. Moj tata zabierał mnie na mecze żużlowe kiedy jeszcze jeździłem w wózku, więc wzięcie udziału w takim konkursie było dla mnie naturalną sprawą. Do redakcji przysłałem tylko jeden projekt. Bardzo cieszę się z wygranej. To dla mnie wielki zaszczyt, że w taki sposób będę mógł uczestniczyć w obchodach 70-lecia klubu, na którego stadionie się wychowywałem – powiedział pan Daniel.

 

Serdecznie gratulujemy. Zwycięzca otrzyma od klubu nagrodę w wysokości tysiąca złotych brutto, a zwycięski projekt prezentujemy poniżej:

Udostępnij